Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Xantia II Break V6?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Exclusive



Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 6:19 am    Předmět: Xantia II Break V6? Citovat

Mám problém . Líbí se mi tohle auto ,ale koupit si ho nechci - Můžete mi ho prosím rozmluvit?Kvality citroenu znám Razz Měl jsem super GSA ,ale tenhle motor je prý nějaký divný.Napište sem ,prosím, všechny problému vozidla.díky moc Wink
_________________
GSA 1,3 Pallas
BX16 Break TRC
Xantia Break II 2,1TD 98 Exclusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warri V6



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 6:43 am    Předmět: Citovat

V6 jsou nejlepsi motory od citroenu...preber si to...Rika to spousta lidi, vcetne techniku...takze ti ho rozhodne rozmlouvat nebudu:)
_________________
Warri
Xantia Torpedo V6, activa
C4 Picasso Grand 2.0 HDi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

Pokud te nebude trapit spotreba a vyse pojistky, je to asi nej volba.
V6-ky jsou standardne velice dobre vybaveny, takze dalsi plus(pro nekoho). Co se tyce motoru, je to slast sama..vid Aliene a Warri... Krasnej zvuk, pohodlna jizda diky uzasnymu vykonu skoro v celym rozsahu otacek.....sem se zasnil...
Pokud nenatrefis na nejakej strep a bude vse v cajku, budes si chrochtat...
To můj názor.

Honzo, uz aby slez snih a vylez mozol...musis mne nechat svezt, jinak ti nedam pokoj... Twisted Evil
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

Na motoru není nic divného, je silný a božsky tahá a šlape.

Spotřeba - město do max 12 litrů, píšu do max!! Já mám průměrně kolem 10,5
- vyjedeš s tím ven a jsi na osmi litrech. Pokud chceš tento motor, spotřebu neřeš a nehoò se za ní. To si kup raději ropáka a měř si to na tisícíny, jak jseš dobrej a že ti to papá 5,543 litrů a jak je to boží.
Jestli chceš pěkné svezení, kde nic neřešíš a jedeš a přidáš a jedeš a občas letíš, tak si ven V6.
Povinné ručení je u jedné pojišovny velice a to velice výhodné.
Je to Wuestenroot a tím se rozdíl v ručení docela pěkně potírá. Takže já si v klidu koupím další V6. Kupní cena ojetého vozu bude vždy o hodně tisíc níže, než ropovod. Prostě velkoobjem není IN a to je pro mě plus bod, proč V6.

To je všechno.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 11:11 pm    Předmět: Citovat

Spořeba jako 1,8 nebo 2,0, letí víc než je na tachometru, tichoučko, krouák uplně všude. Je to jako v autě o třídu vyšším než jsou ostatní Xantošky, -mám třetí. Teď jsem dělal rozvody a i s olejem, LHM a filtrama 28000 včetně DPH. Mám zas ale na dalších 120 000 klid. No a když tam nahulíš plyn, digitálně řízenej, takže o něm ani nevíš, protože to spolupracuje s jednotkou auta a všechno si to dělá samo, tal tam nasypeš 43000, ale jezdíš za 9,5 litru plynu (automaticky vstřikuje o 10 procent víc než benzinu), takže cca 1,50Kč na kilometr. Já jezdim cca 50000 ročně, takže se mi to skoro 2* ročně vrací.

Jinak sory, ale na tomdle motoru fakt chyby nehledej. Mimochodem platim pov. ruč. 8000 ročně. -takže Alien nekecá Wink
_________________
X2, V6 BREAK, fakt exkluzivní kombajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)