Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Palivoý filtr u benzínové 1,8i 16V

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vladavais



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Neratovice

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 9:48 am    Předmět: Palivoý filtr u benzínové 1,8i 16V Citovat

Zdravím, nevěděl byste prosím někdo, kde se nachází palivový filtr u Xantie 1,8i 16V. Mám nový na výměnu, ale nedaří se mi ho nikde v autě najít.

Díky, Vlada
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel M.



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 26
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Filtr je vzadu u nádrže pod autem, na potrubí.
_________________
X2 1.8i/16V, 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vladavais



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Neratovice

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 12:11 pm    Předmět: Citovat

Diky, mrknu se na to. Doufam, ze k tomu neni potreba nejake specialni naradi a pomucky a vystacim se sadou klicu a sroubovaku. Wink

Vlada
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vladavais



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Neratovice

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Tak slava, mam vymeneno. Jako na potvoru jsem si vyheveroval levou pulku auta, kde jsem ten filtr nemohl za boha najit. Tak jsem po par minutach marneho hledani zkusil pravou a byl par centimetru od kraje. Za chvili jsem pochopil i zpusob uvolnovani hadicek, takze kdybych to ted mel delat znova, byla by to akce na 10 minut. Smile

Malem jsem pak auto nenastartoval a chciplo snad desetkrat, ale pak se to odvzdusnilo a auto slape jako svycarsky hodiny a po puvodnim obcasnem zaskubani uz ani pamatky. Smile
_________________
--
Xantia 1,8i/16V, 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 5:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Ono stačí párkrát otočit klíčkem jen na rožnutí kontrolek. Ono v té době taky zapne palivové čerpadlo, a natlačí benzín až k motoru, a pak to chytne hned. Někdy je i slyšet, jak to zabzučí, a hlavně se to auto netrápí na sucho a na startéru. Øekl bych, že to tak asi dělají ve fabrice, když to sjíždí z linky, určitě to netočí, než to chytne.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

a chlapi nevíte jestli to tam je i u obyčejný 1.8i 74kW ?? nějek to nemá sílu, tak vyměním tohle, svíce, vzduchovej a zkusím nějaký aditiva... párkrát jsem to totiz potrápil až do suchý nádrže... a teď to má tenhle následek... ach ty blbý studenti Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Jezdit do sucha se Ti nemusí vyplatit, jelikož to čerpadlo je chlazeno palivem, a když tam palivo není, tak se může přehřát a odejít na věčnost, alespoò, co mám informace. A jinak ten palivový filtr je na všech autech, pokud vím. Když tak mě opravte.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)