Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zadní konektory rádií

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:04 pm    Předmět: Zadní konektory rádií Citovat

Zdravím! Pokoušel jsem se kordovi zapojit k rádiu Clarion CD changer Pioneer. Našel na netu zapojení konektorů u radia, ale vzhledem k tomu že je to OEM radio, tak to je ve skutečnosti úplně jinak. Podařilo se mi ale na netu ajít super stránku. Mám ve Wordu nastaháno zapojení všech možných konektorů u rádií podle typu rádia, podle značky auta a následně typu rádia, podle konektorů, zapojení ovládání na volantu atd atd. Vzhledem k tomu že na eDisku a podobných stránkách to moc dlouho nevydrží, tak to nikam dávat nebudu. Pokud budete mít někdo zájem, tak mi napište maila a rád vám to všechno pošlu. Je to v polštině, ale dá se v tom vyznat. Tak kdyby něco, dejte vědět Wink
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

http://www.volny.cz/mamut/ Tak ty plánky jsou tady.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)