Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Přední ramena

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirďa



Založen: 16.5.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 1:16 pm    Předmět: Přední ramena Citovat

Nazdárek Xantíci. Mám takový malý problém, vyměnil jsem silenbloky na předních ramenech,a zjistil jsem že mám předek auta asi o 3cm výš. Připadal jsem si jak ve fábliji,svítil sem pánubohu do oken a má Xana vypadala jak motorovej člun. Very Happy Chci se jenom optat,mají nový silenbloky takový vliv na výšku ? přece jenom jsou podstatně tvrdší než ty vymlácený co tam byly. Zvedl jsem si zadek auta ale teď vypadám jak offroad. Vše funguje ,péruje pěkně,zvedá i pouští taky OK. Jen by mě zajímalo jestli někdo nemá skušenosti s výměnou a jestli mu to neudělalo taky? Question Wink
_________________
Mirďa z Kuřima. X 1-1,8 8v BREAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adam 76



Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Mirďo... nepohnul jsi si se stabilizátorem nebo s regulátorem či s táhlem k regulátoru???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hajkis



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem měnil silentbloky a když jsem odpojoval stabilizátory abych vyndal rameno,tak jsem hnul objímkou na torzce a po sestavení jsem měl předek tak o 5 cm výš než normálně.Takže na rampu a seštelovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alda



Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Nazdar,

mám přední i zadní silenbloky vyměněné cca 14 dní, ale na výšku auta to žádný vliv nemělo, všechno je O.K. i při zvedání a spouštění, takže ty silenbloky na to vliv nemají.

S pozdravem houpání zdar

Alda

XA I Break/97
černý ďábel na komfortech
_________________
Alda

XA I Break, r.v.97, 1.8i 8V, 8l/100km
černý ďábel na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mirďa



Založen: 16.5.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 6:31 pm    Předmět: Citovat

nazdárek kolegové, tak to bude nejspíš,jak psal hajkis,když jsem vyndával ramena musel sem stabilizátor zatlačit dolů a asi sem pohnul s objímkou. Takže díky všem za rady,zítra to nastavím na správnou výšku a dám vědět. Tak se všici mějte a houpy hou. Wink Very Happy
_________________
Mirďa z Kuřima. X 1-1,8 8v BREAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)