Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Přední airbag

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MiraJames



Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 8:10 am    Předmět: Přední airbag Citovat

Zdravím všechny.Po zapnutí klíčku se nerosvítí kontrolka předních airbagů.(pro boční svítí)Po napojení na diagnostiku počítač zahlásil chybu kontrolky a předních airbagů.Známe mechanik mi řekl že to bude asi kroužek pod volantem.Novej prý stojí 2500,- pro volant bez DO pro rádio.Já mám XII s ovládáním a zajímalo by mě jestli někdo neví kolik by ten krožek mohl stát. Question Dík Míra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

Tak ho vyndej a promer, pak teprve pocitej drobny. Ja osobne jsem ho menil pred 3mi tydny a sehnal tady v inzerci za pouhych 300 (bez ovladani). A navic to byl uzasne slusnej clovek a fungoval rychle (jeste jednou mooooc dik) Jinak jsem byl rozhodnutej se na nej vykaslat, protoze jedinej, kdo ho v nasem regionu umel bylo ACE, ti ho berou od Citroenu (druhovyroba pry neexistuje) a cena obyc byla 3800-4000 s ovladanim podle typu az 6000!!!!!!
Kdyz jsem ho schanel, tak vsichni meli jen s ovladanim, takze uvidis.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MiraJames



Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 6:06 am    Předmět: Citovat

Ahoj Pavle,dík za odpověď. Very Happy Podívám se po inzerátech,v servisu mi nabídli novej za 4046,-kč a to je docela palba.Uvidím,snad se mi poštěstí ho někde levně sehnat. Confused Míra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)