Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Citroën Fajt Olomouc

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
frebin



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 4:08 pm    Předmět: Citroën Fajt Olomouc Citovat

Zdravím všechny, chtěl bych se podělit o zážitek ze servisu.
Zřejmě jsem měl i špatnou ruku při kupování Xantie, stále mě zlobila hydraulika.
No a to se mi jednou stalo zrovna v Olomouci kde mi rupla trubička od h. čerpadla asi k 5 kouli. Opravna Fajt - na kterou jsem měl doporučení mi závadu opravila, trošku vrčeli při přijmání, ale ok. Po opravě jsem jezdil asi půl roku a náhodou mi rupla zas - v Olomouci. Jak víte zákazník má právo na reklamaci. Bohužel ne u pana Fajta.
Podle něj závada byla zaviněna jiným člověkem a údajně sevřena kleštěmi. Při telefonických rozepřích, jsem zmínil " zkusím se INFORMOVAT na ČOI. co pana Fajta na tolik rozzuřilo k výhružkám odstavení mého auta k silnici, kde jej chtěl nechat odemčené a ponechet jeho osudu. Po mé odpovědi " přijdu s policií" se trochu zalekl.
Zkoušel nabízet malou slevu. Ale odmítl jsem, a v tuto chvíli jsem trval na zaplacení celé částky. " jednalo se o směšnou částku cca 1500Kč, ale jde o princip"
Druhý den mě nepozdravily u něj ani dveře. V klidu jsem zaplatil a odjel rovnou do servisu CITROEN na posouzení závady.
Kde mi řekli " Trubička sama praskla - byla to vada kusu"
Byl jsem potěšen a morálně jsem nad tímto člověkem vyhrál.

Zřejmě pan Fajt si může vybírat zákazníky - přeji mu hodně štěstí v podnikání.

Děkuji za pozornost. Mému srdíčku se ulevilo a jsem rád, že Tímto jsem se mohl podělit i s ostaními.

S pozdravem David Frebort
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

Takhle na ně, na potvory zlodějský... Cool Laughing
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 5:03 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsi sikovny,ze ses takhle nebal...Jeste mi prosim te rekni,co ti rekli na te ČOI,jaky mame vlastne prava Cool ?
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
frebin



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

ČOI-ka mi vcelku moc nepomohla. Jen mi poradila si vzít sebou soudního znalce, který závadu posoudí a vypracuje podrobnou zprávu o poškození. Pokud uzná vadu materiálu, můžu se vklidu soudit s autoservisem. Kde bych to 100% vyhrál. A opravna by platila veškeré náklady.
Ale je to buď a nebo, já si v tu chvíli nebyl jistý závadou a soudní znalec není zadarmo Smile

Ale kamarád právník mi poradil jinou věc. Opravené auto si projet před převzetím a jednoduše mu ujet. No a buď se bude soudit kvůli 1500Kč nebo ne. A když tak ho dostanu k soudu a tam se závada projedná i stím.

Ale prý je to o odvaze. Já na to neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 5:05 pm    Předmět: Citovat

frebin napsal:
ČOI-ka mi vcelku moc nepomohla. Jen mi poradila si vzít sebou soudního znalce, který závadu posoudí a vypracuje podrobnou zprávu o poškození. Pokud uzná vadu materiálu, můžu se vklidu soudit s autoservisem. Kde bych to 100% vyhrál. A opravna by platila veškeré náklady.
Ale je to buď a nebo, já si v tu chvíli nebyl jistý závadou a soudní znalec není zadarmo Smile

Ale kamarád právník mi poradil jinou věc. Opravené auto si projet před převzetím a jednoduše mu ujet. No a buď se bude soudit kvůli 1500Kč nebo ne. A když tak ho dostanu k soudu a tam se závada projedná i stím.

Ale prý je to o odvaze. Já na to neměl.


Tak to ti poradil hezkou vec kamarad pravnik Laughing Ale ono to asi jinak resit proste s nima nejde...
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)