Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Plnění koulí v Liberci

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kenedz



Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Záboří

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 11:47 am    Předmět: Plnění koulí v Liberci Citovat

Tak jedna špatná zkušenost s koulema,volal jsem p. Bartoòovi po tom co si zde dal inzerát,jestli by pro něj nebyl problém dofouknout Activu, (p.Rada je nemá rád) prý přijeďte.Ještě jsem mu připomínal,že chci ty náklonové nafouknout na 30Bar,bohužel asi ani nevěděl,co je náklon.koule.Odvezl nás do Zoo a to byla chyba. p.Bartoò všechny koule vymontoval,naházel je do bedny a šel to smolit.Auto má 94t.km koule asi původní,zadní už KO.Dal mi tam uplně jíne,než jsem tam měl s tím,že zadek se houpal ještě 300m po tom co jsem přejel hrbol.Včera jsem je vyndal přední levá kolová a přední AKU proražené na zadku jsou převrtané dirky z 0.8mm na 1.2mm!!Trvalo mu to 5 hodin.Bratr už je veze k p.Radovy,sice nadává,ale aspoò dělá dobře,Jo a po jeho zásahu jsem s tím najel jen 800km.
Velkým obloukem se mu vyhněte,ten pán neplní,ale převrtává Twisted Evil
_________________
Xantia Break HDi Exkluzive 140PS r.99-prodáno
Xantia Activa TCT r.96-jen na Xasrazy
Peugeot 406 HDi Prémium pack r.00-plně naložen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 7:59 am    Předmět: Re: Plnění koulí v Liberci Citovat

kenedz napsal:
na zadku jsou převrtané dirky z 0.8mm na 1.2mm!!Trvalo mu to 5 hodin. Twisted Evil


Nemusel to převrtávat, prostě ti tam dal koule na obyč šestikulku Xa, ta má na zadku 1,2 dirku...
A co dělal těch 5 hodin to teda nevím Question Activka je tak do 3 hodin hotová komplet Wink

Activky mají vzadu v kouli na kole dirku 0,7 ; 3V6 s mech převodovkou dokonce jen 0,6 mm Exclamation

Ostatní nechám bez komentáře ... jsem dost překvapen z Tvojí špatné zkušenosti, podle toho co psal jinde ... Shocked
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bart Liberec



Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 11:11 pm    Předmět: Re: Plnění koulí v Liberci Citovat

kenedz napsal:
Tak jedna špatná zkušenost s koulema,volal jsem p. Bartoòovi po tom co si zde dal inzerát,jestli by pro něj nebyl problém dofouknout Activu, (p.Rada je nemá rád) prý přijeďte.Ještě jsem mu připomínal,že chci ty náklonové nafouknout na 30Bar,bohužel asi ani nevěděl,co je náklon.koule.Odvezl nás do Zoo a to byla chyba. p.Bartoò všechny koule vymontoval,naházel je do bedny a šel to smolit.Auto má 94t.km koule asi původní,zadní už KO.Dal mi tam uplně jíne,než jsem tam měl s tím,že zadek se houpal ještě 300m po tom co jsem přejel hrbol.Včera jsem je vyndal přední levá kolová a přední AKU proražené na zadku jsou převrtané dirky z 0.8mm na 1.2mm!!Trvalo mu to 5 hodin.Bratr už je veze k p.Radovy,sice nadává,ale aspoò dělá dobře,Jo a po jeho zásahu jsem s tím najel jen 800km.
Velkým obloukem se mu vyhněte,ten pán neplní,ale převrtává Twisted Evil

¨Je mi líto Vašich zkušeností se mnou v Liberci.Za 1 koule nepřevrtávám neměním za jiné.Nejsem si také vědom,že bych nevěděl co jsou to náklonové koule.A nejsem si také vědom že by jste mě upozoròoval na tlaky náklonových koulí.
za 2 všechny koule byly naplněny na správný tlak
za 3 žádná koule při plnění nebyla proražená a
za 4 proč jste se neozval při vaší nespokojenosti,je mi moc líto vašich znalostí Citroenů a to asi všech typů této značky nebo jste první a zatím poslední za mou 17ti letou kariéru servisu Citroen.
Prosím už mne tedy nekontaktujte a objíždějte Liberec OBLOUKEM jak zde uvádíte.S Úctou Michael Bartoò servis Citroen LIBEREC
_________________
Servis Citroen Liberec 604 726 196
Plnění koulí.Hydropneumatika
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: st září 22, 2010 2:37 pm    Předmět: Citovat

K vyse uvedenemu se vyjadrit neumim, me kazdopadne pan Barton pomohl pote co v jinem servise totalne zpackali vymenu brzdoveho oblozeni a auto ve vysledku brzdilo porad...

ja jsem s pristupem i odvedenou praci spokojen.

Honza
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)