Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Autotip Jihlava

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
frantp



Založen: 5.1.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 11:00 am    Předmět: Autotip Jihlava Citovat

Praskla mi tlaková hadice od čerpadla do serva. Dojel jsem do nejbližšího autoservisu (AUTOTIP Jihlava) a nechal si hadici vyměnit. Po provedené opravě (výměně hadice za novou) začalo v kabině silně hučet a cukalo řízení. V servise si mysleli, že je zřejmě špatné čerpadlo, nebo že se to po řádném odvzdušnění spraví. Od známých jsem pak zjistil, že je třeba koupit originál hadici u Citroenu a je po problému. Hadici jsem koupil, vyměnil a jel jsem do Autotipu s reklamací. Samozřejmě jsem neuspěl a bylo mi s úsměvem řečeno "alespoò máte zkušenost a víte kam nemáte auto dávat opravit". Tato zkušenost mě však stála několik tisíc Kč.
Vyvarujte se neodbornému a nekvalitnímu servisu.
Franta
_________________
Xantia II, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
autotip



Založen: 29.12.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

Vážený pán souhlasil s montáží tlakové hadice na servo v neoriginálním provedení a po následné montáži skutečně docházelo k cukání řízení.Protože ale zmíněný pán dorazil již bez olejové náplně s prasklou hadicí přisuzovali jsme závadu k přidřenému čerpadlu.Po týdnu bez jakékoli reklamace se tento zákazník vrátil s tím že cukání volantu bylo spojeno s trubkou z druhovýroby a požadoval celkovou částku opravy proplatit.Reklamace dílu měla proběhnout v našem autoservisu pak by byla zdarma .Při této reklamaci jsme mu vrátili peníze jen za trubku serva ne za práci a servo olej.Na vratnou částku jsme vystavili paragon který můžeme předložit.Domnívám se že reklamace se má uplatnit tam kde byla oprava provedena a ne po 8 dnech se arogatně domáhat vrácení celé částky.Pokud by požadoval neoriginální trubku vyměnit za originální počítali bychom mu jen rozdíl mezi těmito díly.Tím bychom si mohli ověřit,že závada byla opravdu jen v neoriginální trubce a ne v servopumpě.To vše k příspěvku pana Franty.Autotip Dvořák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
frantp



Založen: 5.1.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne leden 03, 2010 7:29 pm    Předmět: Citovat

Velice mě překvapila odpověď p. Dvořáka z AUTOTIPU JIHLAVA. Při přebírání vozu v opravně se nidko nešel k autu ani podívat, natož aby zkontroloval, případně se alespoò podíval, že LHM, i když vytékala, je pořád dost a doposud se ani nerozsvítila kontrolka signalizující nedostatek kapaliny v nádržce. Podivuji se i lživému tvrzení, že jsem byl upozorněn, že bude oprava provedena z neoriginálního dílu (i když v případě, že by auto po opravě správně fungovalo, bych se tomu asi nebránil). Další lživé tvrzení je to, že jsem uvedenou závadu reklamoval až po týdnu, nebo ihned při předávání vozu jsem na hučení a trhání volantu upozornil a auto z tohoto důvodu zůstalo v opravně ještě další den, bohužel se stejným výsledkem. Arogantní chování měl naopak p. Dvořák, který mě osočil z toho, že jsem tam auto s uvedenou závadou (silným hučením a cukáním volantu) zřejmě již přivezl, a oni, že pouze vyměnily tekoucí trubku. Dokonce jsem ještě druhý den po převzetí vozu byl znova v opravně a přímo za mé asistence v dílně se pan Dvořák pokoušel opětovně odvzdušnit hydraulický systém, ale bez jakékoliv změny. Jsem rád, že v jiných opravnách v Jihlavě věděli, že byla-li oprava provedena z neoriginální trubky, začně řízení cukat a hučet čerpadlo, a že hrozí jeho poškození. Ještě jednou se pozastavuji nad jednáním majitele servisu a jeho lživým tvrzením, snad ho omlouvá jen to, že chce očistit jméno opravny, která není schopna provést ani výměnu tekoucí tlakové trubky za novou aniž by nevznikly další problémy, potažmo i případné další škody. Franta.
_________________
Xantia II, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2010 8:42 pm    Předmět: Citovat

Jen se zeptám jestli to je originál servis na Citroeny. Když ne dá se pochopit že to neuměj. Když ano tak to jsou amatéři a měli by radši opravovat vozy zn. Schade.
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frantp



Založen: 5.1.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 6:43 pm    Předmět: Citovat

Ne není to značkový servis Citroen.
_________________
Xantia II, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 9:20 pm    Předmět: Citovat

Kždý, kdo opravuje hydrauliku - servořízení, by měl vědět, že v tlakové trubce - hadici je zařízení pro hladký průtok kapaliny k posilovači tzv " tlumič pulzů". Udělal sem mnoho "neorginálních" trubkohadic na servo Citroenů ( Bx, Xa, Xm, C5 ) a všechny chodí hladce bez cukání. Cena takové hadice je materiálově okolo cca do 500,-Kč. Plus práce vyndat a nandat z5 ...
Naposled sem dělal trubkohada pro PavlaX2 ... cena materiálu byla 300,- Wink
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MiraJames



Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 10:46 am    Předmět: Citovat

S firmou autotip mám také velice špatné zkušenosti.Začalo mi kapat servo na X II.PO dotazu jestli jsou schopni ho přetěsnit mi bylo zděleno že ano.Sehnal jsem si přetěsòovací sadu a ještě jsem jim vytiskl přesný návod návod na demontáž a přetěsnění,který jsem stáhl odsud z poradny.Oprava trvala 2 dny a stála 3 800,-!!! Po ujetí 2 km jsem zjistil že se řízení při prudším manévru seká,a navíc mi strhli dráty od ovládání rádia z volantu.Při reklamaci samé výmluvy že to dělají poprvé a že se to musí někde naučit. Bohužel až poté jsem zjistil že v servisu Citroen v Třebíči to dělojí za 2500,- a za 2h. To s tou arogancí je naprosto trefné.Mladík sedící v kanceláři byl zralej na ranu.Takovým opravnám se raději obloukem vyhnout!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Špatné servisy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)