Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

mlhovky

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Miroslav Kos



Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 19
Bydliště: JIHLAVA

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 8:06 pm    Předmět: mlhovky Citovat

Chtěl bych se zeptat na jeden problém,který se tu řešil už několikrát.Zničeho nic se mi rozsvítila kontrolka mlhovek,nesvítily zadní lucerny 5 tých dveřích.Na parkovačky svítily koncový.Už jsem chtěl řešit kabeláž 5 tých dveří atd.,zásuvku nemám ani nikdy nebyla montována.Ale přišla mi do toho víkendová sněhová nadílka a před panelákem se to v tomto počasí nedá dělat.Dnes dopoledne jsem jel do města a asi po pěti kilometrech najednou kontrolka zhasla a zase vše funguje jak má.Tak teď nevím kam se vrhnout do zkoumání až přestane padat a bude lepší počasí.Předtím se mi stávalo,že mi mírně prosvěcovala kontrolka mlhovek při rozsvícení světel.Několikrát po sobě jsem přepnul na mlhovky a kontrolka zhasla.Myslel jsem že je špatně nasazena žárovka v palubce a že se dotýká kontaktu pro kontrolku světel,nebyl čas se nato podívat.Kdyby měl někdo nějaké poznatky,tak budu rád za každý nápad. XANTIA 1,9 TD r.1996 klima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Mě blbl blinkr,ale jen pokud jsem brzdil,řekl bych,že Tvůj problém bude obdobný.Zkus rozebrat a pročistit všechny konektory a patice žárovek na zadku auta.Mělo by to pomoci.Pokud Ti to nepomůže,tak to tady pořádně prohledej.
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 8:43 pm    Předmět: Mlhovky Citovat

Asi někde špatná kostra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 9:08 pm    Předmět: Citovat

Tady máš schema: 2000 je vypínač zadních mlhovek s kontrolkou. Kontrolka slabě podsvěcuje vypínač když jsou rozsvícená světla. Rozsvítí se silně jen když zapneš vypínač mlhovek. Funfguje ti to tak? Nemáš třeba problém ve špatném kontaktu žárovky a na tu přechodnou dobu ti začala při zapnutých obrysech jen podsvěcovat?


_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miroslav Kos



Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 19
Bydliště: JIHLAVA

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 3:51 pm    Předmět: Mlhovky Citovat

Tak jsem se jal podívat se na kabeláž pátých dveří,rozebral jsem levou stranu a zjistil,že kabeláž jde pravou stranou.Po oddeklování pravé strany a vyjmutí průchodky,proměření kabeláže vše dobré.Pak jsem zjistil,že třípinový konektor žluté barvy v pravém světle je nějaký začernalý.Tak jsem ho rozlomil,vytáhl kostru a připojil jenom kostru na kontakt,světla svítila.Takže vypálený konektor.Naletoval jsem dráty s konektorama přímo na těleso světla.Vypálený konektor jsem odstřihl a napájel protikonektory a osvětlení opraveno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)