Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kolísání otáček

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krasty



Založen: 13.6.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Turov

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 10:11 pm    Předmět: Kolísání otáček Citovat

Zdravím všchny fandy xantií,nastalo nám zimní počasí a mě moje X1-1.8i break 97, občas nejde nastartovat a nebo neudrží volnoběžné otáčky. Nebo zase vylítne volnoběh na 2000 a po minutě, minutě a půl spadne na normál.
Na foru jsem se dočet něco o tom že by to mohlo být teplotní čidlo, tak se chci zeptat na nějaký názory ještě než se do toho pustím. Musím dodat že to v létě nedělá,ale jak nastane podzim a sychravé počasí a teploty klesnou tak je problém. Po ohřátí motoru to přestane.
_________________
Xantia Break 1.8i 8v r.v. 97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 12:03 pm    Předmět: Citovat

http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=jak-hledat-v-xantiaclub-poradne&cisloclanku=2009080002
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

Dopiš si jestli máš 8-mi nebo 16-ti ventil, taky by bylo dobré vědět, jestli ty otáčky blbnou za studena nebo jen s teplým motorem, nebo bez vlivu na teplotu motoru. Teplotním čidlem to samozřejmě může být u obou typů motorů, ale může to být i něco jiného...
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 13.6.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Turov

PříspěvekZaslal: so leden 16, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

Sorry,je to 1.8i 8v a dělá to jen když je to studený.
_________________
Xantia Break 1.8i 8v r.v. 97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)