Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Autobateria 1.9 TD
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomi



Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Vrbové pri Piešanoch

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 7:05 am    Předmět: Citovat

Známy má ve¾kosklad s batériami, Predáva AKUMY, lacné AKUMY-MAGNET, VARTY a JENOXY. Po tom, čo mi minulý rok odišla moja Perion, ktorá nemala ani 2 roky, ale bola kupovaná ešte bývalým majite¾om, takže som ju nereklamoval mi prišiel na pomoc a dal mi na výber z tých batérií, ktoré predáva, sám mi povedal, že tá JENOX je za slušný peniaz a zatia¾ ich moc na reklamáciu nemal. Tak som zobral 75 Ah "bezúdržbovú" a zatia¾ baterka v pohode, mal som problém s alternátorom, tak sa mi podarilo ju vybi, ale po tom, čo altík budí a správne dobíja, tak batéria točí dobre, uvidíme čo spraví v budúcnosti, ale pokia¾ prežije aspoò 4 roky, tak budem spokojný.

tomi
_________________
>> www.citroenklubpraha.eu <<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Zjara jsem kupoval filson 60 Ah, za pár kaček a i v těchle mrazech mi xantie startuje na první otočení. Otázka je jak dlouho vydrží, ale za těch patnáct stovek stačí dva tři roky.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
varec



Založen: 12.5.2009
Příspěvky: 29
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 9:46 pm    Předmět: Citovat

Já jsem měl 6 roků Perion 60 Ah, ještě slušně startovala ale pro jistotu jsem koupil novou Banner 66 Ah a Perion mám jako rezervu.Používám nezávislé topení a to dává baterce zabrat, nestačí se dobít.Jezdím denně krátké trasy a když už cítím, že baterka točí motorem hůř, tak je vyměním, doma nabiju a mám tak 3 týdny pokoj.
_________________
Xantia X1 1.6i,r.v.1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 10:19 pm    Předmět: Citovat

Osobně bych dnes koupil něco takového
http://www.perfektshop.cz/product/autobaterie-tovela-74ah680a-super-cena-dorucime-po-cr-5522/
no name baterka, klasická dolívací, za cenu cca 1500,- (poloviční než ) ""superznačka"" vydrží ti 4 - 5 let a v součtu tě to vyjde levněj, a kyž auto prodáš nebo zlikviduješ, nebolí to tolik jako baterka za 3litry která taky nemusí vydržet ...

zatím mám BANNERku 74Ah na dýzlovi, a to už 9 let , začíná desátý ... a furt startuje a to jezdím couračky po městě, starám se o ní jako o vlastní Wink


http://www.motordiag.cz/produkt/Autobaterie-12V-74Ah
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)