Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozar ve sloupku rizeni

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 7:59 pm    Předmět: Pozar ve sloupku rizeni Citovat

Dnes na ceste z prace po ujeti cca 50m semi vtvalil kolem prepinacu stiplavy bily dym. Rana nepadla, stacil jsem zastavit, protoze jsem nic nevidel. Vyvetral jsem, packy se hejbaly, zapnul jsem klicek, nic dal nehorelo. Mel jsem podezreni na prepinace (2x se mi to stalo na Fiatu) ale vse funguje. Pouze se netozsviti kontrolka airbagu, protoze pri hejbani volantem to silene srotuje, ale blinkry se vraci. Rozebral jsem pred chvili plasty sloupku, ale nejsem schopen se dostat k tomuto: http://www.xantiaclub.cz/image/200408042329_P8046537.jpg sroubku, proste to tolik jako na fotce neodehnu. Existuje nejakej figl jak na to? Jak potom nasledne sundam volant, abych se dostal ke krouzku? Nema nekdo prislusnej dil za rozumnej peniz navic?
Volant mam se sackem, bez ovladani radia.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

musíš víc zabrat, jde to odehnout. Bez vytočení tohoto šroubu nedemontuješ spodní část krytu volantu.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

mno já nechci strašit ale i když rána nepadla tak mi ten štiplavej kouř a ještě k tomu bílej dost pripomíná "patronu" která vystřeluje airbag jestli nevyhořela po těch letech, jeslti si vlastně neměl kliku že ti nenafackoval pytel ale je to jen doměnka.... uvidíš až to rozebereš
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 9:21 pm    Předmět: Citovat

Máca napsal:
mno já nechci strašit ale i když rána nepadla tak mi ten štiplavej kouř a ještě k tomu bílej dost pripomíná "patronu" která vystřeluje airbag jestli nevyhořela po těch letech, jeslti si vlastně neměl kliku že ti nenafackoval pytel ale je to jen doměnka.... uvidíš až to rozebereš

Uz je to rozebrany, vse je OK, prosoupal se krouzek pasoveho vodice, udelal zkrat a shorely privodni draty a a cast krouzku (mam 203 tKm). Vcera uz mi privezli jinej, ale spletli to a privezli dvouvyvod (X2) a jeste k tomu na robotizovanej volant). V pondeli bude repete, pak se uvidi, jestli neni picla jednotka airbagu, jinak mne ceka reaktivace (cca 1300,-) Alespon jsem, kdyz to mam rozebrane vymenil zarovky v pristrojovce Very Happy
Pokud by zafungovala pyropatrona, tak by na 100% vylitl sacek.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

rikal jsem že je to jen doměnka a jsem rád že se nepotvrdila ... akorát nevim co myslíš tou reaktivací???
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 5:48 pm    Předmět: Citovat

Máca napsal:
akorát nevim co myslíš tou reaktivací???

Protoze to udelalo zkrat, tak je mozne, ze jednotka airbagu si bude myslet, ze vystrelil airbag. Takze potom je potreba rict jednotce, ze airbag je OK. Servisaci tomuto procesu rikaji reaktivace Idea
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)