Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dvojhadice topeni - jak na ni

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
naphd



Založen: 21.9.2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 8:04 pm    Předmět: Dvojhadice topeni - jak na ni Citovat

Zdravim,
existuje nejaka finta jak odpojit hadice od topeni? At delam co delam nechtej porad povolit. Jina pojistka nez ten plechovaj jazycek uprostred tam snad neni. Nebo se pletu?

Jsem na tom cely odpoledne cvicil, WD strikal a ani tuk. Nerad bych na to sel moc velkou silou abych neurval hadice radiatoru....

diky za kazdej napad
_________________
jirka

XA1 - 1.9(96) TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 9:04 pm    Předmět: Citovat

No jak na které, někdy jou tam ještě takové brýle z ocel. plechu které jsou převlečené až přes tu dvoutrubku radiátoru.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 12:01 am    Předmět: Citovat

Jestli myslíš to koleno k hadici topení (měníš-li např. radiátor), tak u mého auto to šlo taky ztuha:
http://www.citroeny.cz/forumxxx/viewtopic.php?p=61323#61323
obávám se, že WD40 zde nepomůže.

Jediné, co jsem zaznamenal, je ve stejném vláknu až na konci:
http://www.citroeny.cz/forumxxx/viewtopic.php?p=82224#82224

Snad to pomůže.

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
naphd



Založen: 21.9.2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá listopad 27, 2009 11:34 am    Předmět: diky Citovat

diky za odkazy to jsem predtim nenasel... to stim zahratim motoru a sundanim pod tlakem jsem nasel i na jednom francouzskem foru, takze to asi fakt funguje. Bohuzel tam ty hadice namam komplet (praskly zaroven s hlavou) takze u me to bude nakonec hruba sila, snad nic neutrhnu.

ty plechove bryle tam nemam, mam verzi s plechovym zajistovacim kolickem a bryle byvaj u plastoveho (zrejme).

Nacvicim to nejdriv na vrakaci pri sundavani nahradni hadice Smile maj tam 1.9D a dve 306ky tam je hadice stejna tak snad to nektera prezije.
_________________
jirka

XA1 - 1.9(96) TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)