Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Citronek 18 i Xantia mi cuka a skube nechce jet

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Srajby



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Postoloprty

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 4:55 pm    Předmět: Citronek 18 i Xantia mi cuka a skube nechce jet Citovat

Cauky lidicky mam Xantii 18i rv.97 a ta potvora nechce jet stala mesic pred barakem a po mesici jsem ji natocil ze pojedu a je to jak traktor padaji otacky na 600 ve volnobehu za jizdy mi volant skace v ruce do tech 2200 ot pak je to o malicku lepsi preradim na dalsi rychlost a je to to same vymenil jsem svicky vycistil vzduchovy filtr koupil jsem nejaky bazmekt do paliva aby jse procistila palivova soustava a porad nic prosim o radu svicky jiskru davaji vsechny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 6:35 am    Předmět: Citovat

no tak po měsíci stání se filtr neucpe, svíčky nepřestanou dávat jiskru.....co kuna, nemáš někde něco překousanýho? Idea
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srajby



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Postoloprty

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 10:25 pm    Předmět: Citovat

Laughing Cauky tak uz jsem chybu odhalil byla to fajfka ke svicce trosku dirka a ta potvora strilela vedle tak jsem koupil nove kabely a jedu dal jinak dekuji za ocotu zatim cauky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Srajby



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Postoloprty

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 6:42 pm    Předmět: Citovat

[quote="Srajby"]No tak uz mi to opet zlobi chvilku jsem pojezdil a jsem tu zas u te same zavady uz nevim co mam stim delat nema tah v kopci po rovine mi to strily do vyfuku no proste otres jizda Crying or Very sad .na foru jsem vycetl dost.Zajimalo by me kde najdu u xantie 18.8V teplotni cidlo a krokovy moturek.Co myslite vyresila by to diagnostika.
_________________
Mam Xantii 18.8V 97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)