Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Těsnění mezi výfukovými svody a hlavou

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel B.



Založen: 29.1.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 10:16 pm    Předmět: Těsnění mezi výfukovými svody a hlavou Citovat

Zdravím chlapy.
Myslím,že je to následek bouračky,kdy mne bouralo auto na výfukovou stranu-zezadu.Po asi půl roce začal motor strašně řvát.Po prozkoumání výfuku a výměny drátěnky před 1 dílem výfuku jsem zjistil,že je to až u hlavy.V Kopřivnici,kam jazdím servisovat (mimochodem velká spokojenost) zjistili,že na potrubí chybí dokonce 1 šroub-našroubován nový a byl klid.Nicméně po 2 měsících jsem na tom byl stejně-šroub povolený.Následovalo podlepení šroubu,ale oprava opět na chvíli.Chlapy v Kopru chtějí motor vytáhnout-údajně nelze vyměnit těsnění jinak.Těsnění stojí pár kč,ale práce s tím související a jsme na příšerných cenách.
Nemáte někdo zkušenost s touto drobností,která dokáže pořádně nasrat?!Vzduch jde mimo turbo,takže auto ani nechce pořádně jet. Embarassed
Díky za odpověď.
_________________
Pája,Citroen Xantia 1,9td break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)