Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Spinac klimatizace - blikani

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
staubein



Založen: 6.11.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 10:39 pm    Předmět: Spinac klimatizace - blikani Citovat

Ahoj, od vcerejska jsem majitelem Xantie II breaka a jsem zatim maximalne spokojen. Jen jsem koukal ze mi pravidelne blika svetylko v tlacitku na spusteni klimatizace. V manualu jsem nenasel ze by to mela byt nejaka indikace, tusite nekdo co to je?
Diky moc za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 6:50 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vitaj! S týmto som sa ešte nestretol ,ale ak ti klíma funguje jak má tak to hádam ani netreba rieši. Možno je tá kontrolka povolená tak bliká , najprv pozri či ti beží klíma. Wink Idea
A prajem ve¾a 100% kilometrov! Very Happy
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 8:39 am    Předmět: Citovat

Jestli myslíš podsvícení - tu vločku, tak ta je podsvětlená zelenou diodou, která je naletovaná na tišák uvnitř tlačítka. Taky mi to blikalo a pak zhaslo úplně. Nechal jsem to zatím tak, kontrolka spuštění klimatizace funguje normálně a to je hlavní Mr. Green
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jackal



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 5:20 pm    Předmět: Vypínač klimatizace Citovat

Ahoj.
Nho tak nevím jestli myslíš to samo co mám já ale já zatím s tím nedělal nic. Občas to bliká,občas to nesvítí vůbec,nebo to svítí v pořádku.Nijak mě to moc nerozčiluje,jsou horší věci než jen "blikající tlačítko".

Jinak se můžeš podívat sem http://picasaweb.google.com/JackalXA2/DoAsn#5280485502056800658

Tohle dělá mě. Je to ale nahrávané mobilem tak kvalita nic moc,ale to blikání tam vidět je.
Podle mě to bude dělat neplechu nějakej spoj na té diodě,ale rozdělávat tlačítko a proletovávat se mi to moc nechce.
Moc práce Embarassed
_________________
Citroen XII 2.0 Hdi 80kW narozená 2001
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
staubein



Založen: 6.11.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

Diky, za odpovedi, doufal jsem ze to bude jen blbost podsvetleni a ne nejaky problem s klimou. Jinak myslel jsem fakt ten symbol vlocky, ne tu diodu indikujici zapnutou klimu. Jen me prekvapilo ze nekdy sviti a ekdy pravidelne blika:)
Kazdopadne diky, vypada to ze to nema cenu resit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)