Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

17"-tky hlíny.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vanil



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 7:50 pm    Předmět: Citovat

Zítra nebo pozítří budu přezouvat,takse podívám jakou šířku disku tam mám.Nejsem si jistej,ale myslím že 7,5.
_________________
2.0hdi exclusive-80kw-kombi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2009 8:08 pm    Předmět: Citovat

Díky, to bys byl hodný. Nakonec jsem zase vybral jiná kola, pže s těma rozměrama na ty co se mi opravdu líbí je opravdu problém.. Ale tak snad se mi tam 7,5x17" 225/45 vejde, no.. Hlavně ta šířka
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Vanil



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

Tak tam mám klasiku,17_7J takže ti moc nepomohu.Snad jen že od kola ke karosérii zůstává dost místa.Øekl bych žebyse tam 8 palců mohlo vejít.
Dej pak dyžtak vědět jak sedlo těch 7,5J,na léto plánuji zas jiná kola tak a jsem oněco chytřejší.
_________________
2.0hdi exclusive-80kw-kombi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 6:28 pm    Předmět: Citovat

Díky za info. TU 8J asi radši riskovat nebudu.. Ale těch 7,5J by snad teda mohlo být v poho. Dám bližší info, až kola koupím. ET předpokládám že zůstává na ET15
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Vanil



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 2:49 pm    Předmět: Citovat

JJ,ET 15 je na jistotu žeti kolo nebude škrtat olem.Ikdyž někdo tady má u 17tek ET10 a taky v pohodě.
_________________
2.0hdi exclusive-80kw-kombi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

Ja bych mensi ET nez 15 neriskoval.
Mam 225/45-17 7Jx17 ET15 a mezi blatnikem/naraznikem a pneu je tak 5mm(pri polozenym aute).

Ale jak uz bylo napsano...nejdriv vyzkouset!!!
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 11:45 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Ja bych mensi ET nez 15 neriskoval.
Mam 225/45-17 7Jx17 ET15 a mezi blatnikem/naraznikem a pneu je tak 5mm(pri polozenym aute).

Ale jak uz bylo napsano...nejdriv vyzkouset!!!


Ahoj.
Já mám na tej zelenej 7x17 ET10 a bez problémů. Pneu taky 225/45/17.
Vpředu OK a zadek jsem musel zahnout takovej ten jazýček u kraje spoje blatník nárazník. Je to taková jakoby malá opěrčička nárazníku, jen toho rohu, aby seděla ta špička a nebyla třeba víc dovnitř nebo ven. Leč i po přihnutí jsem nezpozoroval rozdíl, tedy krom toho, že při rozjezdu z vedlejší na křižovatce apod. přes hoblík to neškrtne. Neškrtá to ani při parkovací poloze, mezi lemem / nárazníkem prostrčím teda max. papír, ale žádnej problém. Všude okolo místa dost.
Lewkins má recht, chce to vyzkoušet, páč není guma jako guma.
Někteří "výrobci" mají třeba 185 nebo 195ku širší nebo užší v běhounu než jinej výrobce. Většinou na to narazí nejvíc lidi tunerského plémě, kteří se vylejou za poslední dukát do kol a na gumy už nezbude, tak se koupí nějaké Pchjon Pjang a nadělení je na světě.
Tuhle jsem viděl na netu Oktávku s kolama ala Audi RS, takový ty hodně paprskový, leštěnočerný. Gumy ? Byly na tom nazutý pneumatiky Ling Long. Very Happy Bez prdele, mají aj internetové stránky, vzhledem k tomu, že se pohybuji v oboru, tak nemám představu, co je to za sračku.....
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)