Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nehodlá nastartovat.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cita86



Založen: 30.9.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Nové Sedlo (Sokolov)

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 9:19 pm    Předmět: Citovat

Bezpečnostní spínač jsem měl taky odpojenej. Je v pořádku. A jde do něj i proud. Ale dík za radu.
_________________
Xantie X1, r.v. 1996, 1.9TD (66kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 9:20 pm    Předmět: Citovat

Ten olej poblikává, pokud to není dolité až po horní rysku, co mám zkušenost. Jinak přes ty kontakty ve spínačce pro ten ohřev okna a zrcátek jde i napájení kabinového ventilátoru, ale ten se bez nastartování neroztočí, pokud to má teda klimu. Pokud ji nemá, měl by se točit už na té první poloze. Zkus ještě nastudovat toto, kdybys to potřeboval: http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004080501
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so říjen 03, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

Cita86 napsal:
Bezpečnostní spínač jsem měl taky odpojenej. Je v pořádku. A jde do něj i proud. Ale dík za radu.


posílám ti maila, snad ti to pomůže.

MíraCB Very Happy
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cita86



Založen: 30.9.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Nové Sedlo (Sokolov)

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 6:08 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes kontrloloval spínací skříòku. Je úplně v pořádku. Dokonce byl předchozí majitel pečlivej. Je tam už uděláno odlehčení spínací skříòky přes relátko. Proměřil jsem ho i se spínací skříòkou. Vše OK i s napětím. Běží mi i ohřev okna. Ale v mototrovém prostoru mi nejde proud na pojistce F9-Relé palivového čerpadla a není proud na žádným kontaktu hnědého relé v motorovým prostoru, podle popisu - Korektor předvstriku diesel. Zkoušel jsem to ve všech polohách spínací skříòky. Nevím odkud jsou tyto věci napájeny a jestli maj být pod proudem. Jinak všechny + svorky v motorovým prostoru jsou pod proudem. Kabely jsou pod relátkem a pojistkama v motoru moc krátký. Takže to asi bude na elektroservis.
_________________
Xantie X1, r.v. 1996, 1.9TD (66kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 7:54 pm    Předmět: Citovat

Zkus rozdělat tu krabičku, kde je ta pojistka F9, jestli to tam není zaoxidované, či něco vypáleného. Dá se to nějak vysunout z toho plechového držáku po odsunutí plastové pojistky (možná žluté) Odpoj ale napřed baterku, a to někde nesvařuje, stačí mínus. Po otevření té krabičky uvidíš připojené vodiče pod matičkama, jsou tuším všechny + a vedou asi přímo z baterky, ale tím si nejsem jistý, a pak se to dá lehce proměřit. Měl jsem kdysi v té samé krabičce dost opálené svorky u pojistky pravého tlumeného světla, které někdy šlo, někdy ne. Po rozdělání, očištění, napružení a namazání kontaktů pro vložení pojistky byl klid.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)