Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

selhávaní el. v kabině

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pavel238



Založen: 15.8.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 10:34 am    Předmět: selhávaní el. v kabině Citovat

Zdravím,
Mám problem s el.na xantii 1.9TD r.v.95.při sešlapnutí brzdy nebo při dání blinkru mi selhává el.v kabině rna přistrojovce se rosvítí dobijení a je vymalováno pak už nejde nic vypne rádio nejdou blinkry atd.nevíte někdo co by to mohlo dělat???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Odhadoval bych to na špatný spoj na spínaných 12v. Na dálku se to bude těžko diagnostikovat. Prošel bych velké pojstky v motorovém prostoru. A pak to vzal od spínací skříòky přes pojistkovnici dál. Někde musí být velký úbytek napětí, který se projeví po sešlápnutí brzdy. Taky bývají studeòáky v pojistkovnici. Ale je to jen moje představa skutečnost může být jiná. Tady nezbyde nic jiného než měřit.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puggy



Založen: 26.2.2009
Příspěvky: 54
Bydliště: Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 12:01 pm    Předmět: Citovat

Pod volantem za plastem jsou 3 konektory.Na černym je stálejch 12V.Ostatní - šedej a hnědej jsou vývody ze spínačky.Doufej,že jsou jenom povytažený nebo zaoxidovaný.Jinak asi sbohem spínačko. Crying or Very sad
_________________
Xantia 1,8i Break - Lázeňská krasavice vínová.
www.aprevize.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavel238



Založen: 15.8.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 1:49 pm    Předmět: Citovat

Děla to jen někdy někdy se to samo během jízdy všechno rozběhne a jinak to musím chcípnout a znavo nastartovat pak to zas chvíli jde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Ne úplně takhle,ale podobně mi zlobilna pravý blikač.Pravý a sešláplá brzda a blinkr nešel.V zadu jsem prostříkal kontakty kontaktolem a vše OK.
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)