Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Volnoběh 1,9 TD

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LHM



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: SLANÝ

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 2:12 pm    Předmět: Volnoběh 1,9 TD Citovat

ČUS potřebuji poradit ohledně volnoběžných otáček motoru 1,9 td . Otáčky mám tak 1100 a to je asi dost . Odpojil jsem lanko plynu a otáčky jsou stejné tak jsem hledal sytič a zřejmě našel i když nechápu jeho funkci ? Odpojil jsem tedy lanko a pohnul tou pákou a otáčky klesli na 950 . Ten pohyb té páky je velice krátký a ty otáčky níž nejdou . Včem by mohl být problém ? Má ten vysokej volnoběh vliv na spotřebu ? Jezdim po městě za 9 s lehkou nohou ? Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATES



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 13
Bydliště: PRAHA 10

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 3:03 pm    Předmět: Re: Volnoběh 1,9 TD Citovat

LHM napsal:
ČUS potřebuji poradit ohledně volnoběžných otáček motoru 1,9 td . Otáčky mám tak 1100 a to je asi dost . Odpojil jsem lanko plynu a otáčky jsou stejné tak jsem hledal sytič a zřejmě našel i když nechápu jeho funkci ? Odpojil jsem tedy lanko a pohnul tou pákou a otáčky klesli na 950 . Ten pohyb té páky je velice krátký a ty otáčky níž nejdou . Včem by mohl být problém ? Má ten vysokej volnoběh vliv na spotřebu ? Jezdim po městě za 9 s lehkou nohou ? Dik


===============================================
To co si odpojil je termoovládání přesuvníku vstřiku/sytič/,jde to nastavit tak že při teplém motoru musí to lanko mít trošku vůli,volnoběh můžeš ještě snířit těmi dorazovými šroubky na té kolíbce,ale pokud máš klimu
je 900 - 950obře.
ahoj MATES
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)