Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kmitavy zvuk + hneda mazlava tekutina pod prednou napravou

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:16 am    Předmět: Kmitavy zvuk + hneda mazlava tekutina pod prednou napravou Citovat

temu sa nepodarilo najst ale podla mna to uz dakto riesil proste vzdy ked idem cez nerovny povrch napr kockami dlazdene cesty tak pocujem zo zadnej napravi ako keby kmitajuci plech take rincanie, co to moze byt ???
a dalsia otazka z motoru sa mi zda ze ide take tichucke chrcanie neviem ako to opisat je to uplne slabucke tke chruchruchru huh pri tomto popise mi asi nikto neporadi ze Very Happy skusim to nahrat dako len motor to dost prehlusuje

EDIT// to s tou tekutinou o par prispevkov nizsie
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie


Naposledy upravil Runes dne ne duben 05, 2009 11:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

Drnčí ti blatník.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

a chruchru je čerpadlo, jinak to nevidím.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:51 am    Předmět: Citovat

Smile huhu ok dik lebo ja toto vsetko riesim s tatom on mi to aj auto kupil sam mal cx prestige , bx ted ma xm ale neni doma... a v sobotu s tym idem na volbi robit sofera a tak ci to je daco vazne abo to vydrzi jeden den
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

Runes napsal:
Smile huhu ok dik lebo ja toto vsetko riesim s tatom on mi to aj auto kupil sam mal cx prestige , bx ted ma xm ale neni doma... a v sobotu s tym idem na volbi robit sofera a tak ci to je daco vazne abo to vydrzi jeden den


vydrží, je to držák! Sem tam něco i uletí, sem tam někde rána, neřeš, jezdi, je to Francouz. Laughing
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

Mně dělá motor Chruchruchru,a Chrochrochro normálně,jestli to nebudě tím,že máme diesela Very Happy Laughing


Ne,teď vážně,může to dělat spojkové ložisko,a nebo čerpadlo,zkus podržet vyšláplou spojku,a pak jí pomalu pouštět,zda to chrochtání neustává Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 11:10 pm    Předmět: Citovat

huhu no ono to bude podla mna cerpadlo teda ak hovorime o dakom cerpadle na vodu v chladiacom systeme lebo zacalo to s prichodom tepla ked viac musi makat. A vacsinou to je pocut az po chvilke ked sa motor zohreje ked stojim na krizovatke a podobne. Vacsi pruser sa stal vcera, parkujem si pred skolou a kukam ze je tam asi zo 5 kapancov na zemi o daco vacsie ako flusanec a jeden taky vacsi zamrazilo ma bo aut tam parkovalo furt vela (striedali sa bo volby) ale kapance boli tam de som stal ja, hned som vyskocil z auta kuknem a naozaj kape z mojho draka. Hneda mazlava kvapalina prve co ma napadlo olej kuknem na palubovke nic nesvieti, strcim prst dalsia kvapka rovno mne na ruku a olej studeny, takze motor to byt nemoze ten uz bezi hodinu skoro. V hydrualike by mal byt a pokial viem umna je zeleny olej. Otvorim kapotu ze s pod coho to kvapka a vychadza to s pod tej ciernej veci co ma na vrchu kontrolku hydrooleja. Dvihnem podvozok a ukazovatel ukazuje spodnu risku. zaparkoval so m vypol motor po dvoch hodinach skumania manualu pridem nech skontrolujem hladinu oleja v motori , to brcko ukazovalo 3/4 ale tolko tam bolo aj pred mesiacom ked som kukal, to mi odlahlo bo zrusilo to moju teoriu ci som nepridrel motor, aspon dufam ze nic take sa nestalo ale to by hadam palubovka hlasila. Kuknem pod auto nekvapka. Za dalsiu hodinu som musel startovat bo trebalo odviezt vysledky volieb. Po prejdeny 10km a zaparkovani nic ale pre istotu som vypol motor po cvili zasa start naspat na skolu zaparkujem a uz zasa kape. Tak co vas napada ??? Jo a este teraz ma napada sa mi zda ze chvilku predtym jak som spozoroval tie kvapkance mi nasadli 3 ludia dozadu a zdalo sa mi ze hydro vzadu je leniva splasla a pomalicky sa dvihla a ked som potom dal naprazdno nesla hore, po tom vychladnuti motora uz sa pekne napumpovala.

Moj zaver je ze vplyvom tepla od motora sa tam daco roztahuje a presakuje pravdepodobne hydro len mi nesedi ta hneda tekutina jedine co ma napadlo ze ta zelena sa tam dade pomiesa z olejom a kvapka v hnedej farbe preto je hneda studena a zadok vtedy lenivy.
Crying or Very sad moja prva porucha na drakovi ktora ma vydesila Crying or Very sad
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

No,řekl bych že ti kape LHM,dole může být v nádržce trochu kalu,a proto ti kape kalná,a hnědá.A nebo se ta kapka zašpiní,jak teče skrz šmír na motoru.

To chruchru čerpadlo jsem měl na mysli hydraulické čerpadlo,na vodní pumpu.Kdyby ti chroustala a tekla vodní pumpa,tak bys to už dávno poznal,klesala by ti voda,a brzo by to začalo lejt jak z konve.
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

no dneska nato kukal tato a nanic nedosiel bo nekvapkalo zajtra to nakopnem asi necham bezat ked zacne kapat tak rovno za jeho mechanikom to je odbornik na tieto starsie citroeny kazdopadne dik Smile ked sa to vyriesi dam vedet co to bolo
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 10:23 pm    Předmět: Citovat

Nahoda je blbec Very Happy tak 3 mesiace chodim zistujem co je ten kmitavy zvuk a dneska som nato dosiel na uplnu nahodu nechtiac som kopol do zadneho kolesa a co som pocul za zvuk presne ten ktori ma trapi Very Happy vybruje ten plechovy tanier za kolesom obavam sa ze je to brzda v tomto este nemam jasno Very Happy tak proste on bude mat daku volnu cast abo co a to vybruje sakris a to som sa asi 3hod predtym vratil zo servisu de mechanik na moju prosbu kukal jak blatnik tak aj vyfuk Very Happy a nenasiel nic
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 11:39 pm    Předmět: Citovat

ved ti hovorím, Drnčí ti blatník.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 8:17 am    Předmět: Citovat

Very Happy ten kruh to je blatnik ???? Very Happy hh tak potom ok ja ze blatnik je to okolo tak sorry Smile
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 9:47 am    Předmět: Citovat

Wink
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)