Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

vyhřívání zadního okna

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majlo



Založen: 27.6.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Horšovský Týn

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 8:56 am    Předmět: vyhřívání zadního okna Citovat

Ahoj lidi, trápí mě nefunkční vyhřívání zadního skla,nevíte někdo čím by to mohlo být?V létě když je teplo tak to občas funguje,ale v zimě skoro nikdy.Kontrolka je v pořádku a kontakty v pátých dveřích taky,tak mi napadá jedině relé nebo studený spoj.Na okně to také přerušené není.Vlastním citroen xantia 1.9 Td rok výroy 98 X2. Díky za rady[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RINGO



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: MOST

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:57 am    Předmět: Re: vyhřívání zadního okna Citovat

Majlo napsal:
Ahoj lidi, trápí mě nefunkční vyhřívání zadního skla,nevíte někdo čím by to mohlo být?V létě když je teplo tak to občas funguje,ale v zimě skoro nikdy.Kontrolka je v pořádku a kontakty v pátých dveřích taky,tak mi napadá jedině relé nebo studený spoj.Na okně to také přerušené není.Vlastním citroen xantia 1.9 Td rok výroy 98 X2. Díky za rady[/b]

U mě to byly přelámaný kabely v pátých dveřích-u kombíka.Jsou v tom gumovým husím krku na pravý straně.
_________________
X2 1,8 16V Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 11:02 am    Předmět: Citovat

Pokud ti jde proud na kontakty,tak je to přerušené přímo na okně (to by odpovídalo tomu,že v létě to někdy jde)Někde ve fóru na BXclubu.com se to řešilo.tuším že se to zlouší zkoušečkou a jde se po jednotlivých vláknech topení.návod dával BXman Čert.tak zkus pohledat.
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majlo



Založen: 27.6.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Horšovský Týn

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 11:50 am    Předmět: Citovat

Vlákna jsou dobrá,proud už nejde vůbec na kontakty.Dnes jsem to zkoušel a na chvili se rozsvítila kontrolka a hned zhasla.Kamarád mi říkal že by to mohlo být relé,že je někde v palubce.Na kabely jsem taky koukal,přelámaný se nezdaj bejt.Nevíte kde bych nalezl to relé?dík za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 12:11 pm    Předmět: Citovat

Podívej se do článků tady na Xantiaclubu. Třeba ti jeden z nich pomůže. Jsou tam popisy rozmístění relé v kabině. Tuším, že to dělal MíraCB.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majlo



Založen: 27.6.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Horšovský Týn

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 6:38 am    Předmět: Citovat

Tak jsem našel ty schémata a bohužel v mojí xantii to relé je někde jinde,ale aspon už vim jak vypadá:)Určitě ho frantíci jen šoupli jinam.Ale objevil se další problém blikajcí airbag.Vím že už se to tu řešilo,kontakty pod sedačkama už jsou daný přes čokolády a bliká stále,po delší době už jen svítí.Nevíte někdo jak se vyndavá patrona airbagu z volantu?díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 5:04 pm    Předmět: Citovat

Tiež som riešil krátko pokúpe auta vykurovanie zadného okna. Problém som mal v polámaných kábloch v priechodke piatych dverí. Ako sa tu už píše je to na pravej strane pri vezii break. Čo sa týka toho relé skús pozrie toto:
http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?p=37812#37812
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Majlo



Založen: 27.6.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Horšovský Týn

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 7:19 pm    Předmět: Citovat

TAk jsem na to koukal a to relé tam vůbec nemam u těch pojistek,asi to zandali nekam jinam u X2,nevim nu,zkusim dal hledat.Aspon jsem zjistil,že airbag mi bliká vadným sběračem na volantu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)