Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

central a dialkove -vyrieseno za 80 euro

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majky3



Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Topolcany

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 8:17 am    Předmět: central a dialkove -vyrieseno za 80 euro Citovat

Tak aj ja som mal problem s orig.dialkacom v kluci.Asi po 2 mesiacoch mi prestalo fungovat odomykanie na dialkaci a tak som potom otvaral len s klucom.Boli tam zodrate tie original ''super'' gumove tlacitla a po skuske sa to opravit,mi to akosi prestalo ist celkom.Dost mi to vadilo ze to mam v aute namontovane a nefunguje mi to,tak som sa rozhodol ze kupim zanovnejsi kluc na EBAY a pregrogramujem ho pomocou navodu ktory som tiez zohnal na uz zmienovanej web. stranke.
Kluc dosiel ale tlacidla boli asi v horsom stave ako na mojom povodnom Surprised .
Aj som sa to pokusal opat znovu nejako rozobrat podla navodov na XANTIA.CZ a aj polovicu auta som rozobral a nasiel RJ ale akosi stale to neslo.
Dialkove nie a nie dat znovu do chodu.
Tak som sa Evil or Very Mad a kupil som toto http://www.tssgroup.sk/katalog/cz-100-v1 akurat ze min.mesiac to bolo za 40 euro.
Potom som si to dal namontovat clovekovi ktory montuje taketo veci veeelmi dlho.Ked to zacal robit tak povedal ze to bude za 2 hod.No ale chalan potom zistil ze s ''kym'' ma tu cest(xantia),a nevedel ako to dat dokopy.Stale nevedel najst minus.kabel ,vzdy iba plus nachadzal v soferovich dverach a aj vsade inde.Tak potom volal aj jeho kamosovi a ten povedal ze montaz na xantiiu je ''samovrazda''.Nakoniec tam musel domontovat este jeden motorcek (na odomykanie alebo zamykanie,neviem presne)a po vyse pol dna vsetko fungovalo ako sa ma.
Tak za 40 euro bola montaz.
Nechcel som dialkove ovladanie ako privesok na kluci ale nakolko na xantiu som nevedel zohnat nic v kluci lebo ste tu pisali ze citroen ma nejake ine tvari kluca a ze je aj dlhsi tak som prijal tuto alternativu a uz mam dialkove odomykanie.
Shocked
A este keby niekto potreboval original kluc aj s vnutornostami (neporusenymi) a bez tych TOP gum tlacidiel (lebo som ich znicil),tak to mozem poslat za postovne .Je mi to aj tak na nic,lebo to je ten kluc z webu .
Zatiiiiiiiim...
_________________
Xantia 2.1 TD!!! 1998
asi 6.5L-100KM
Uplna krasa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

Ty si tomu teda dal. Ty gumičky se dají sehnat za 208kč a jsou tam 2 kusy. Koupíš je přímo v citroenu a nebo si je můžeš nechat poslat tady od Boba. DO se řídí jen jedním drátem a má stav ukostřeno/rozpojeno. Tento drát pak podle potřeby dodatečně montovaným DO ukostřuješ, nebo přerušuješ a zbytek udělá jednotka centrálu. Dávat tam další motor to je opravdu dobrodužství. No ale hlavně že ti to funguje.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majky3



Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Topolcany

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

O tom bobovi som sa dozvedel neskoro a v citroene na SK a aj v UK. mi povedali ze mi daju len cele nove puzdro a to stoji asi 3000sk plus preprogramovanie.A ten kluc mi nefungoval potom ani ked som samotne tlacidla stlacal bez gumiciek ,tak tam bol asi aj problem s RJ. a gumicky by mi nepomohli.Ale aj tak je dobre vediet ze sa daju zvlast kupit ,ale uz asi nie pre mna. Smile
_________________
Xantia 2.1 TD!!! 1998
asi 6.5L-100KM
Uplna krasa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kombo



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 11:54 am    Předmět: Citovat

A co je problemove zapojit na xantii?? na mojej som mal tuto riadiacku co mas aj ty zapojenu za cca 15 min. Zapajal som ju priamo na "oko" ktore je pri zrkadle. nic komplikovane....inak zapajal som to podla schemy ktora je tu na xantiaclube medzi navodmi... Laughing
_________________
Xantia,2.0i 8v, 1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

kombo napsal:
A co je problemove zapojit na xantii?? na mojej som mal tuto riadiacku co mas aj ty zapojenu za cca 15 min. Zapajal som ju priamo na "oko" ktore je pri zrkadle. nic komplikovane....inak zapajal som to podla schemy ktora je tu na xantiaclube medzi navodmi... Laughing

X2 má vf dálkové ovládání a je řešena trochu jinak. K jednotce "centrálu" není tak dobrý přístup a navíc nemá stejné vstupy jako v případě infra ovládání. Ten návod o kterém se zmiòuješ není v tomto případě použitelný.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RICCI



Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Banská Bystrica

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

Pánové. já mněl taky ten problém s originálním DO. Øešil jsem to také přídavným servomotorkem v LP dveřích. Mám X2 a tak mne nic lepšího nenapadlo. Funguje ta víc než rok a zatím v pohodě. Smile Jó podstatná věc: jaksi jsem opomenul zduraznit že tam mám namontovanou uplně jinou řídící jednotku DO (nový alarm) a ten puvodní systém zustal nedotčen. Very Happy
_________________
tmavá XANTIA BREAK 2.0 HDi 80 kW
Nissan Cherry 1.3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
majky3



Založen: 2.9.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Topolcany

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

kombo napsal:
A co je problemove zapojit na xantii?? na mojej som mal tuto riadiacku co mas aj ty zapojenu za cca 15 min. Zapajal som ju priamo na "oko" ktore je pri zrkadle. nic komplikovane....inak zapajal som to podla schemy ktora je tu na xantiaclube medzi navodmi... Laughing



No ako to je pekne co si tu popisal a gratulujem ako si to lahko napojil ale, je trosku rozdiel medzi tvojim a mojim autom co sa tyka kablikov co su tam pre zapojenie centralu.
Ako ja netvrdim ze tu nie je lahsia cesta ako to zapojit ,ale za 15min.???
Pochybujem ze si precital navod za 15 min. a nie to este zhodit tapacir a zapojit to.
Zatiiim...
_________________
Xantia 2.1 TD!!! 1998
asi 6.5L-100KM
Uplna krasa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)