Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PNEU
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medík



Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Chlum u Třeboně

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 11:40 pm    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
Ježišmarjá,véno,kdes je sehnal? Rolling Eyes Tyhle liáky sháním už od doby co mám xantii,a pořád nic.Jen jednou,a to už je dávno,byly za 7000kč,a zdálo se mi to tehdy moc,zaváhal jsem,a do týdne byly fuč Wink



Já jsem je sehnal na vrakovišti v Holubicích ... težko říct jestli je tam ještě mají, ale mohl by to vědět PaM, protože toho jsem požádal aby mi je tam vyzvedl, tak jestli mu dovolili aby se tam rozhlédl......možná ? Laughing Cena byla 1500,- 1ks Poslal jsem jim pár fotek, byli velmi ochotní, klaplo to bez nejmenších problémů...... Samotné disky bez nejmenší chyby, jak vzhledově tak na vyvažovačce...
_________________
X1 95 Activa 2.0 16V Medika + X II 98 1.8 16V s klima - manželky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaurien



Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
lightDJ napsal:
JiRaY napsal:
Ježišmarjá,véno,kdes je sehnal? Rolling Eyes Tyhle liáky sháním už od doby co mám xantii,a pořád nic.Jen jednou,a to už je dávno,byly za 7000kč,a zdálo se mi to tehdy moc,zaváhal jsem,a do týdne byly fuč Wink

8500,- i s gumama,barum bravuris mozna neni nejlepsi volba ale dve sezony vydrzi... nemuzu mit vse hned... od souseda kupuje vraky na dily dela do aut a koupil xantu i s kolama tak mi je prodal... Razz


No,a nemá soused ještě nějaký kola Very Happy ?

Hoď sem kdyžtak kontakt,pokud to není tajný,dík.


Přesně tyhle kola jsem koupil v listopadu na Sbazaru. Byly po kompletní renovaci včetně nástřiku práškovou barvou za 4000 Kč včetně šroubů (bez gum)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)