Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

koupě Xantie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

Martin Mad napsal:
Ten kontakt by bodnul (napiš mi ho třeba na mejl), protože ho neznám. Nežiju tu ještě tak dlouho, abych znal místní smetánku. Smile
Dík


Mas to mailu:)) Hodne stesti pri vyberu:))Pak se ozvi,jak si pochodil...
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jirkafra



Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 52
Bydliště: Česká Kamenice

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Tak ještě jednou přispěju do ukecaného vlákna... Very Happy
Včera bylo pohlazeno mé čerstvé xantiácké ego - byl jsem ve stavebninách kupovat 8 pytlů lepidla po 25 kg. Po chvilce za mnou k pokladně přiběhl vyděšený manipulant, že tam dal zatím pět nebo šest pytlíků a že auto sedí na zemi a jestli má pokračovat.... Já samolitr řekl, že klidně jo, že je to OK... A jeho údiv po nastartování a zvednutí auta mě pohladil na dušičce.... Very Happy
Jsou to prostě parádní autíka a pro stavebníky ideální..... Wink
Jirka

Ještě sem zkopíruju jeden příspěvek (autor: Mucholl, vlákno: "má cenu dnes koupit Xantii") z citroeny.cz, který mě v dobrém smyslu slova rozesmál:

Nééé nedělejto je to droga (to pérování)
Budeš na křižovatce prutce brzdit, abys vyděl jak se pěkně předek zhoupne. Budeš se rychle rozjíždět abys cítil jak tvrdne zadek. Budeš v zimě jezdit s otevřeným oknem aby jsi slyšel jak se roztáčí turbo. Na parkovišti budeš koukat na jiné xantie jako by byla každá ze zlata. Do zatáček budeš jezdit co to dá aby jsi vůbec zjistil kde je hranice smyku. Na křižovatkách budeš na brzdě stát tak aby se ti zvedal zadek a to jen proto aby to viděli ti co se vozí ve Fábiích, o kterých si budeš myslet že vlastně vůbec nežijí. Budeš jezdit po poli a přes příkopy aby jsi své ženský dokázal jak skvělé to je auto. V zimě budeš jezdit do největších závějí kde stojí auta na břiše, ale ty si auto nazdvihneš a odjedeš. Budeš schválně vyhledávat vlnité cesty. A až tě auto nasere tak se jednoduše svezeš ve Fábii nebo v Oktafce (proč to nejde s ženskejma...) a ono to bude zase vše dobrý.

A co ti na to řekne tvoje polovička: Ty jsi se zbláznil!

_________________
Xana 2 Break - 1.8i 16V, XII/99, světlemodrá krasavice a taky můj první Citroen Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Už jí mám !!! Very Happy
Je to Xantia break 1,8 16V SX, r.v. 06/00, tmavě modrá metalíza, 159000km, po prvnim majiteli (vlastně majitelce).
Má nějaký kosmetický vady, servis a nějaký to seřízení jí určitě nemine, ale je nááádherná a vozí mě jak v bavlnce.
(chyby na ní začnu hledat až mě přejde euforický nadšení)
Děkuju všem, kteří mi poskytli cenný rady a zvláště pak Gunterovi, kterej do toho se mnou šel až do konce. Ve finále totiž musel vytrpět asi 800 km z Prahy až někam za Kolín v mojí letitý felícii (jiný auto jako na potvoru nebylo po ruce) a pak cestu zpátky, už sice v Xantii, ale zase bez rádia!
Když jsem pak (už na naší dálnici od hranic) sednul za volant tý mý nový krasavice a ujel prvních pár kilometrů, tak jsem pochopil, že do nirvány mě může dovézt jedině Citroen! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkafra



Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 52
Bydliště: Česká Kamenice

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:21 am    Předmět: Citovat

Tak gratuluju a vítej v klubu - já tvou eufórii zcela chápu, na Xanu jsem přešel z formana.... Laughing Wink
_________________
Xana 2 Break - 1.8i 16V, XII/99, světlemodrá krasavice a taky můj první Citroen Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
happy



Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:59 am    Předmět: rada Citovat

Moje rada zni pokud tomu nerozumis a nikdy si XA nemel rozhodne is pozvi nekoho zkuseneho.Treab ho i zaplat.Muze ti to usetrit mraky problemu a penez.Je taky fakt ,ze vetsinou by si asi odjel z prazdnem ,protoze kdyby si tam vzal nekoo zkuseneho tak z 40 aut koupis jedno.A je to asi nejlepei ,protoze treba ja jsem byl nezkuseny nevedel jsem na co se zamerit a ted to toho padam za sileny prachy.Ono totiz to auto je celkem slozite a ty dily nektere jsou strasne drahe.
Nehlede na to ,ze servis se hleda celkem slozite.
Je to proste vyjimecne auto, a chce to si dat vyjimecny pozor pri nakupu.....
_________________
jsem jaky jsem ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
davidek.com



Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Krucemburk

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 8:07 am    Předmět: Koupě Xantie Hdi Citovat

Dobrý den, našel by se xantiák, který dobře rozumí tomuhle Citroenu? Uvažuji u koupi, už mám nějaké kandidáty, ale nechtěl bych se spálit. Samozřejmě ne zadarmo...Praha. Diky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 1:05 pm    Předmět: Citovat

Koukni na hlavní stranu Xantiaclubu, tam máš nahoře odkaz na PPSX 29.4. v Karlíně. Tam jistě potkáš pár zkušenejch xantiaků co rádi poraděj.
Přeju šastnou ruku při výběru.
Já se houpu už skoro dva roky a pořád paráda. Laughing
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 6:05 am    Předmět: Citovat

PEPA napsal:
Ahoj, nechci nějak machrovat, ale už si viděl nějakou Xantii zblízka, u někoho známého, souseda a tak. Aby jsi mohl porovnat ty fotky a informace od prodávajího s nějakou objektivní skutečností. K vlastnímu výběru a nákupu - na těchto stránkách i na www.citroeny.cz je spousta informací o výběru auta ( to je malá loterie s často velkými následky) i o tom, co dělat po nákupu. Takhle se nedá říct nic jiného, než:
1) auto i přes ty km bude v solidním stavu, parádní koupě, ber ho.
2) je to šrot na odstřel, prodávající hledá neználka, čeká tě jen trápení a investice do vraku a zklamání z volby Xantie.
Nikdo Ti ale s klidným svědomím od klávesnice počítače neřekne víc. Pokud chceš, zavolej mi na 604193684, můžeš přijít na kukačku a zeptat se na víc.
Přeji ti štastnou ruku při výběru a hodně km s kočárem Xantia.PEPA

jj nebo se muze prijit podivat na muj vrak... Wink
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)