Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

motor xantia 1.8i r.v95 8ventil

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kralip



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 1:47 am    Předmět: motor xantia 1.8i r.v95 8ventil Citovat

Ahoj,nemáte někdo skušenost s roztrhnutým nebo přeskočeným rozvod.řemenem?Posráží se motor nebo přežije?.Koupi jsem totiž xantii a nevím kdy byl měněnej rozvodák,podle servisky by měl být v pořádku ale tomu se dá těžko věřit.Díky Míra K.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frenk



Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 122
Bydliště: Kněževes u Rakovníka

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 5:39 am    Předmět: Citovat

Zdravim. Muzes si vybrat. Bud vymenis rozvodak (napinak,cerpadlo (cca 2-3 tisice)) a nebo rozbijes motor a ten za ty penize urcite dohromady nedas. Jiri
_________________
Xantia Break 1.8/8/LFZ/Ecu MM/AirBag/ABS/PP/LPG/ET15/15"/zelena/26.7.1995


Naposledy upravil Frenk dne čt květen 31, 2007 5:46 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 5:39 am    Předmět: Citovat

miro,zkusenost s tim primo nemam,ale uz sem videl motory,u ktérych preskcil rozvodak,a byly k.o.-potká se to,nejsou synchronizované ventily s chodem motoru a jednoduše se to potká-bud jenom ventily,nekdy i valec,a kazdopadne bych radil:vyměnitt,vůbec neotálet,investice není až tak velká,a stojí to za to,alespon u dieselu jsem to nechal vymenit taky hned po koupi.Cus JiRaY
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 6:31 am    Předmět: Citovat

S tímto motorem zkušenost mám a rozvoďák se mi přetrhl. Zahučel jsem do toho tehdá za 15 tis. Dva dny před objednáním na rozvody ho vodní pumpa roztrhla. Stalo se to naštěstí při volnoběhu a ohnuly se jen ventily. Takže celkem štěstí.
Tak to vypadá, že bys to měl vyměnit co nejdříve.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

Vůbec nepřemýšlej o slovech "až někdy" a nech ho vyměnit. Budeš mít klid a jistotu. Tato věta mi stála 10 tis. na předchozím autě. A to houpe!
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kralip



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 12:11 am    Předmět: Citovat

Díky všem za rady,počítal jsem s tim že ho vyměním.To jestli se motor posráží bylo spíše jen ze zajímavosti ale dobré je to vědět.At to houpe:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)