Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zámek kufru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Hmmm, tak to si konecne budu muset precist tu prirucku poradne. Kdyz jsem auto koupil, zjistil jsem, ze ma taky 3 pedaly a volant, tak jezdim Very Happy Tohleto jsem jen prolitl jen kvuki tomu, ze mi nejde klickem otocit, tak jsem nechapal.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barunka



Založen: 23.5.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Klášter nad Dědinou 26

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:04 pm    Předmět: zámek kufru Citovat

JiRaY napsal:
cuss,je to podle typu centralu,byl pravdepodobne domontovanej,nebo nejak upravenej,jsou dve moznosti-bud v zadnich dverich neni motorek centralu,nebo tam je,ale nefunkcni zkus to rozebrat a podivat se Razz

Jak se mám dostat do kufru u XII, 2.0HDi, DO fungujke normál vše se otevře, ale kufrovky ne, něbo jsem někde můj problém. Do ted makaly, a najednou nic, Dá se to vůbec otevřít solo klíčem nebo jen DO. Díky
_________________
Kdo nevěří ,a tam běží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Pokud máš funkční zámek(nezaoxidovaný), měli by jít odemknout klíčem.
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

samo že to zkus otevřít klíčkem pokud to pujde tak se něco posralo na centrálu třeba jeden dráteček... když to nepujde otevřít ale klíčkem v zámku otočíš tak je vypadlí nějaký táhlo.... a když nepujde otočit klíčkem tak je zaoxidovanej zámek a nezbyde ti nic jiného než sklopit zadní sedadla nasoukat se do kufru a zevnitř oddeklovat kufrovky a hledat závadu nebo mě ještě napadlo že při posledním zavírání dveří si přimáčkla nebo dokonce přecvakla tu gumovou "ochranu" ve které vedou dráty z auta do pátejch dveří...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barunka



Založen: 23.5.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Klášter nad Dědinou 26

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Máca napsal:
samo že to zkus otevřít klíčkem pokud to pujde tak se něco posralo na centrálu třeba jeden dráteček... když to nepujde otevřít ale klíčkem v zámku otočíš tak je vypadlí nějaký táhlo.... a když nepujde otočit klíčkem tak je zaoxidovanej zámek a nezbyde ti nic jiného než sklopit zadní sedadla nasoukat se do kufru a zevnitř oddeklovat kufrovky a hledat závadu nebo mě ještě napadlo že při posledním zavírání dveří si přimáčkla nebo dokonce přecvakla tu gumovou "ochranu" ve které vedou dráty z auta do pátejch dveří...

Už to manžel opravil, klíčem není co otvírat bo tam žádný zámek není, takže zdem vlézt pomocí šroubováku zezadu a pak oddělat tapecírunk, igelit, táhlo a prostžíkat a zatahat za všechny táhla a najednou to šlape. Tak zatím čus.
_________________
Kdo nevěří ,a tam běží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 5:43 am    Předmět: Citovat

Este k tomu:u x2 neni v kufru vlozka zamku,je tam jakasi zaslepka,no,a na moji x1 zamek je,ale nestrcim do nej ani celej klic,a kdyz strcim,tak se protaci,coz mne privadi k myslence:sehnat si onen zamek se zaslepkou,nebo jenom onu zaslepku?nevim,jak se tyto zamky lisi,jestli nekdo vite,nebo uz ste to delal,tak se ozvete.
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
deathmaker



Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 3:54 pm    Předmět: Citovat

Z vlastní zkušenosti vím že ty vložku z toho zámku vyděláš jen když ji odemčeš klíčem. Pokud nemůžeš otočit tak máš blbej klíč. Rolling Eyes
Rozdělával sem dost ošklivej zámek a šel takže bych řek že jinde problém nebude
_________________
Xantia Activa 2.0 TCT r. v. 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

No,tak klíč byl správnej,a vyřešil jsem to tak,že jsem původní čudlajz vyhodil,a nacpal jsem tam čudlajz z X2,tudíž bez vložky,a mám pokoj. Very Happy
Starej zámek byl prostě zarostlej a zaseklej,že ani WD+ konkor nepomohl.
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Riki



Založen: 1.4.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 7:17 pm    Předmět: Citovat

Mam vetsi problem. Mam X2. V poslednich mesicich se nekdy pri odemceni auta centralem neodemcel kufr. Bohuzel se frekvence zvysovala az problem se zamkem zacal branit spolehlive,u uzivani auta.
Nejvetsi problem je, ze jsem dlouhodobe mimo a vsechno musela resit zena sama. Vzala auto do servisu, kde si borec vzal 2000,- (nemluve o tom, ze po navsteve v servisu prestal fungovat parkovaci asistent). Po prijezdu domu zjistila, ze se dvere zasekavaji i nadale. Auto vzala zpatky do servisu, kde se k polamanemu parkovacimu asistentovi nehlasili (prej delali uplne na druhej strane dveri - keci - ale dokazto) a pred zenou nastrikali (asi WD40) do zamku, ze se to stava a nic s tim nejde udelat. Pate dvere po prijezdu domu uz skoro nejdou otevrit (je potreba odemcit a zamcit alespon 5x).
Panove neznate nekoho nebo nenasel by se nekdo z okoli Brna, kdo by byl ochoten se na nase auto podivat (klidne i za rozumnou uplatu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

V článcích je návod na výměnu motorku mechanismu zavírání 5tých dveří. Schutz ml. mi nabízel výměnu motorku za 100,-Kč......
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riki



Založen: 1.4.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

kdo je prosim Shultz,, mas kontakt, moje zena to sama nezvladne (a to je dost sikovna)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

Bohužel to není v okolí Brna, ale v okolí Prahy, v Sobíně. Ale přečti si ten návod v článcích. Zručnější kutil to zvládne....
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riki



Založen: 1.4.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 9:15 pm    Předmět: Citovat

dekuji za rady i kontakt

kdybych byl doma, tak si to udelam sam, ten navod jsem cetl a jako mnoho jinych zde na foru je vyborne zpracovany

nevi nekdo o nekom od brna, kdo by byl ochoten se do toho pustit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marian.hutira



Založen: 14.8.2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.

Ja som priamo z Brna. mal som presne ten istý problém, až na to, že som s tým nešiel do servisu, ale pod¾a návodu som to opravil.

Asi tak, ten návod je tak jednoduchý, že je na òom najzložitejšie objedna motorček. Až ho budeš ma, daj mi vedie, dohodneme sa, za pol hodinu - hodinu môžeš ís domov.

Zajtra odchádzame na týždeò preč, tak dovtedy sa buď ponúkne niekto iný, alebo sa potom dohodneme. Ešte detail, my máme Break, tam to viem opravi, Berline som ešte nemal rozobraté.


Marian




Riki napsal:
dekuji za rady i kontakt

kdybych byl doma, tak si to udelam sam, ten navod jsem cetl a jako mnoho jinych zde na foru je vyborne zpracovany

nevi nekdo o nekom od brna, kdo by byl ochoten se do toho pustit

_________________
Xantia Break 2.1TD Exclusive 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Riki



Založen: 1.4.2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 10:51 pm    Předmět: Citovat

Marian, dakujem za odpoved.
Je toto ten spravny motor ?
- 2 drátový servomotor TITAN Motor 2
Servomotor pro zadní dveře
Původní cena: 120 Kč bez DPH
Cena: 93 Kč
bez DPH: 78 Kč
Samostatný servomotor (tažná síla - 3kg) pro centrální zamykání automobilu. Vhodný pro montáž do zadních dveří. Dodáváme s táhlem, uchycovacím plechem a spojkou se šrouby.

Na obrazku vyzera inac nez v navode na fore.

Pokusim sa, aby zamok premontoval kamos, pokial nie, tak by som sa ti s dovolenim ozval az sa vratis. Mozes mi prosim na rikisali@gmail.com, poslat na seba kontaktny telefon, dakujem v kazdom pripade za ochotu, Riki
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)