Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zadní kufr nejde otevřít

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
barunka



Založen: 23.5.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Klášter nad Dědinou 26

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 2:58 pm    Předmět: zadní kufr nejde otevřít Citovat

Ahojda, prosím nevíte někdo jak se dostat do kufru, mám X II, Break 80kw a DO normálně šlape , ale nemůžu otevřít kufr, a otvírač zespodu jde nějak mooooc lehce, jako by neměl žádný odpor. Díky
_________________
Kdo nevěří ,a tam běží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

"otvirac" jde lehce prave proto ze jsou dvere stale zamcene!
bohuzel ti nereknu jak se tam dostat, ale odpoved me taky zajima, protoze jsem na to myslel nastesti jen teoreticky co se stane, kdyz prestane fungovat central Sad
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:20 pm    Předmět: Re: zadní kufr nejde otevřít Citovat

barunka napsal:
Ahojda, prosím nevíte někdo jak se dostat do kufru, mám X II, Break 80kw a DO normálně šlape , ale nemůžu otevřít kufr, a otvírač zespodu jde nějak mooooc lehce, jako by neměl žádný odpor. Díky

Jde odemnknout klíčem? Je slyšet motorek při odem.zam. dálkáče?
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pucholt



Založen: 26.5.2007
Příspěvky: 268
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Myslím že budeš mít zlomený drát v průchodce pátých dveří. Ideální by bylo kdyby se to povedlo po nějaké jízdě otevřít (otřesy dokážou zlomený drát držící v bužírce dostat k sobě). Tuším že dráty ovládající zámek centrálu pátých dveří jsou v pravé průchodce. Je tam poměrně silný svazeček ale k cenrálu vedou jen dva.
_________________
Citroën Xantia 2.0 HDI 2000
Citroën Xantia Break 18i 8V 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenyk



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 60
Bydliště: PRAHA 8

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

Nejde otevrit,protoze je zamcenej central.I kdyz se dvere odemknou tak zadni motorek zustane zamcenej.Zkus otevrit ridicovi dvere a otvirat DO.Mne se to po nekolikate odemklo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

Zdravím tě, na hodně % přerušený dráty v průchodce zadních dveří, je potřeba natahat nový dráty.
Aby ses do kufru dostal (a), musíš sklopit sedačky a po břiše se nasoukat do kufru. Potom v místě zámku je krytka, kterou musíš vyloupnout. Pod ní je šroub na klíč, ten vytočíš a otevřeš páté dveře společně i s úchytem zámku.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

nejdřív ale zkus otevřít ty dveře klíčkem akorát si nepamatuju na kterou se zamyká a na kterou odemyká (mě totiž funguje centrál) ale vim že se do kufru klíčkem dostanu když se povede pak už jen hledat kde je chyba že to neotvírá centrál... moc jsem sice neporadil ale o to víc přeju a se to povede....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RINGO



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: MOST

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 7:37 pm    Předmět: Citovat

u breaka jsme jednou menil servo v pátých dveřích a už se mi dvakrát seklo.stačí sklopit sedačky,srolovat a vyndat plato,pod oknem v půli dveří odtáhnout čalounění ,do vzniklé mezery strčit ruku a nahmatat ocelový drát,který odemyká dveře a tím zahejbat nahoru a dolu a pak z venku dveře otevřít.Ale jestli se dveře neodemkly z důvodu seklého serva nebo přelámaných kabelů v průchodce dveří,nebo něčim jiným........... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barunka



Založen: 23.5.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Klášter nad Dědinou 26

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Díky všem, ale už je hotovo, zadem dovnitř, šroubovák dole u záchytu odblokovat závěr zámku,pak jsem to otevřel a oddělal 8 šroubů tapecírunku, pak igelit krycí, táhlo a vše bylo ready, trochu jsem vše rozběhal ručně a prostříkl konkorem zkusil a ono to maká. Pak vše stejný postup směrem zpátky docela dobrý přístup. Možná postup Jenyka by taky stačil, no uvidíme příště.
_________________
Kdo nevěří ,a tam běží
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 6:08 am    Předmět: Citovat

Máca napsal:
nejdřív ale zkus otevřít ty dveře klíčkem akorát si nepamatuju na kterou se zamyká a na kterou odemyká (mě totiž funguje centrál) ale vim že se do kufru klíčkem dostanu když se povede pak už jen hledat kde je chyba že to neotvírá centrál... moc jsem sice neporadil ale o to víc přeju a se to povede....


Hm..., jenže novější auta už klíčkem neotevřeš. Klíč je jen u řidiče. Nevím jestli je to zrovna výhoda....
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Václav



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Přesně tak jak to píše barunka. Odklopíš zadní sedadlo a jsi atlet, tak vlezeš do vnitř . Na zámku je zevnitř proti tobě kulatý otvor do kterého strčíš šroubovák čí rýsovací jehlu, tím odsuneš jistící zarážku. Vylezeš pomačkaný ven a otevřeš. Já mám zlepšovák - vycházkový čakan s hrotem. Dveře nejdou otevřít, odělám opěradlo a s čakan picnu do kulaté dírky a je otevřeno. O víkendu měním motorek. Koupil jsem nějaký s brzdičkou. Ten krokový za dvěstě se rozlítnul. Tak zatím mám na otvírání kufru dalkový ovladač čakan Laughing Václav
_________________
X. II. 1999 Break Exclusiv 2.0 HDi 97kW, Hydractive II, Komforty od I.F.H.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
šedivák



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: N. Borek

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

MíraCB napsal:
Zdravím tě, na hodně % přerušený dráty v průchodce zadních dveří, je potřeba natahat nový dráty.
Aby ses do kufru dostal (a), musíš sklopit sedačky a po břiše se nasoukat do kufru. Potom v místě zámku je krytka, kterou musíš vyloupnout. Pod ní je šroub na klíč, ten vytočíš a otevřeš páté dveře společně i s úchytem zámku.
MíraCB


Ahoj všichni,

MíraCB ještě napsal krásnej návod, jak přetahat dráty k 5. dveřím. (taky si myslim, že to bylo drátama! U mě to někdy šlo a někdy ne.) Já si to podle něj přetahoval a pak sem ho poslal Holfimu a ho sem hodí, ale je to už víc jak měsíc a nic Crying or Very sad Míra
_________________
X1 2.1TD BREAK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)