Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dela vam to taky??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 9:03 pm    Předmět: Dela vam to taky?? Citovat

Mam X od jara, takze stale objevuji novinky. Hned na nove se mi rozsvitila kontrolka oleje, vzhledem k tomu, ze naplne jsem mel nove jel jsem domu s blikajici kontrolkou. Druhy den jsem sel hledat zavadu a ono nic.. Nedavno zase auto skunalo jak studena skoda 100. Vcera mi manzelka nalozila do auta zakusky, ktere jsem vozil hodinu po meste v rozpalenem aute, protoze ac jsem pusitil klimu nebezel mi ventilator ani na automat ani na manual. Jeste ze mne lilo jak z vola coz me rozcililo a zacal jsem premyslet, protoze doma jsem vylozil kufr + roztele zakusky a kdyz jsem vezl auto za barak do garaze, tak ventilatory foukaly jak na motorce a na plesi se mi delala jinovatka Very Happy
Zjistil jsem, ze jsem vzdy zavadu vyrobil sam. U manzelky se totiz jede po sidlisti takovou ulickou, do ktere musim couvnout. Je tam 30, bezne se tam jezdi 80. Uvidel jsem v aute za sebou odlesk, lekl jsem se a auto "zaslapl". Je treba ale chvatat, takze jsem okamzite skubnul klickem a znovu nastartoval. Pocitac to ale zrejme vyhodnotil jako nejakou chybu. Ted premyslym, kolik mam jeste takovejhle "pokusu" nez se auto zastavi uplne. Mam sice jeden pocitac nahradni, ale ze bych ho zrovna musel menit to ne....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

Blikající kontrolka hladiny oleje(oranžová) není nebezpečná, pokud kontroluješ hladinu oleje pravidelně, nech ji blikat. Kuckání po vzoru škody může mí více příčin. Ventilátor topení bude mít nejspíš špatný kontakt v konektoru. Pokud projdeš fórum, narazíš na příspěvky o těchto závadách na 100% a na mnohé další užitečné. A to houpe!
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 10:09 am    Předmět: Citovat

Blikajuca kontrolka hladiny oleja mi zmizla, az kym som nemal hladinu nad 75% urovni medzi ryskami. (66kW HDi)
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)