Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zadní náklonová pístnice - uchycení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honza1



Založen: 28.9.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:16 pm    Předmět: Zadní náklonová pístnice - uchycení Citovat

Zdar, v rámci snahy odhalit počínající problém (průsak LHM) u zadní náklonové pístnice jsem zpozoroval jednu věc. Jedná se o korozi přechodového kusu v místě, kde je pístnice uchycena ke stabilizátoru (tzn. v místě kde nejsou připojeny hadice s LHM). Přechodový kus, ke kterému je připevněna pístnice, je na tyč stabilizátoru nasazen formou jakoby tisícihranu. Moc se mi to na první pohled nelíbí, na přechodu je taková povrchová prasklina s odloupnutými okraji napadenými korozí. Víc jsem to nechtěl provokovat, abych tomu ještě nepomohl. Na levý straně (u přichycení "kosti" je to v pohodě). Sorry za zdlouhavej nepřehlednej popis - doufám, že se dostanu k tomu, abych sem dal odkaz na fotku. Chtěl jsem se zeptat, jestli se někdo nesetkal s něčím podobným. Podle takovýho prvotního odhadu mám obavu, že nějak jednoduše jen ten jeden přechod vyměnit nepůjde, že bude potřeba uvolnit tyč stabilizátoru z uchycení k podvozku na levý i pravý straně a vyměnit ji celou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:02 pm    Předmět: Citovat

Myslím že ten díl bude na stabilizátoru nalisován za horka, jeden zadní stabil. z activy bych měl mít, kdybys měl problém tak SZ. Ale pochybuju že to bude prasklé.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
honza1



Založen: 28.9.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 7:33 pm    Předmět: Citovat

takže fotky:

http://honza-0001.rajce.idnes.cz/foto-public

...doufám, že jsem tu část identifikoval dobře a na schématu označil správný místo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)