Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

imobilizér (kod)

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fagi



Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Sokolov

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 4:43 pm    Předmět: imobilizér (kod) Citovat

Zdravim lidišky.Mám problém a nevim co s nim.Mám Xantii 18i 16v r.v. 1996. mám imobilizér na kod. když neni klíč v zapalování tak mi bliká červená kontrolka.Když dám klíček do zapalování zapnu ho a zadám kod tak by měla červená kontrolka zhasnout a rozsvítit se zelená kontrolka, ale červená kontrolka svítí a rozsvítí se i zelená, takže svítí obě najednou a nenastartuju. Motor točí ale nenaskočí.Myslel jsem si že je to někde navlhlí od deště. Odpojil jsem baterku a zase jí zapojil a je to pořád to samí. Nevim jestli nezůstalo sepnutý někde náký relátko ( pokud tam náký je ). Snad se to dá nák odpojit, teda aspon doufám.Chtěl jsem poprosit jestli s tim někdo máte náký zkušenosti, jestli můžete poradit. Potřebuju jezdit takže ted sem momentálně v háji. Díky moc. Fagi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 5:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Fagi.Tak tenhle problém jsem měl taky a úplně stejný.Přijedu,zastavím,chcípnu motor a když chci za 20 minut odjet tak mi dělalo to samé.Červená zůstala svítit a jen se přisvítila zelená.Nakonec jsem poprosil kamaráda společnými silami to nějak odpojili a to stylem pokus omyl podle návodu http://www.xantiaclub.cz/obrazky/schema/kodovani.jpg hned jak to šlo tak jsem klávesnici odpojil a od té doby jezdím bez immo.Raději to ani nezkouším rozchodit bo se bojím abych i dál mohl jezdit.Myslím že sme to zkoušeli dát do toho neutrálního režimu.Hodně štěstí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fagi



Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Sokolov

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 4:26 pm    Předmět: imobilizer (kod) Citovat

no tak jsem to zkoušel, ale porád to nefunguje.Ani nevim kde a jak to odpojit a přepojit. Furt mi nejde do hlavy jakto že když zapnu klíček tak se rozsvítí obě dvě kontrolky.Jestli neni v háji ta krabička kde se ten kod zadává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

Taky bych rád imob. odpojil, mám 97ročník a tenhle typ nejde dát do neutrálního režimu. Mám vpravo uprostřed klávesu S místo D/N. Dokonce jsem k tomu sehnal návod, je na ofic. stránce citroenu ČR, u Saxa. Jakým způsobem jde ta příšerná věc zneškodnit, abych mohl klávesnici odpojit a auto jelo?
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
chachum



Založen: 24.5.2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Kroměříž

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 5:13 pm    Předmět: Ahoj Citovat

No mě se to také stalo když jsem nevědomě chtěl změnit kod.Tak dlouho jsem mačkul všelijak cuplíky na pravo až se to rozběhlo a od té doby bez problémů. Nic jiného bohužel neporadim. Mějte se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

Pokud nechces pouzivat imobilizer, vycvakni celej ten ramecek, co je v nem IMO. Ze spoda je do IMO konektor. Zapni zapalovani, odkoduj IMO a hned vytahni(odpoj) konektor. Pak uz by melo auto startovat porad. Pokud budes chtit IMO opet pouzivat, jednoduse zapoj konektor.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Ještě jedna možnost, jak nastavovat kódování je tady http://www.elsam.net/ae5_1.htm a odpojení zakódovanýho imobilizeru jednoduchý bejt nemůže, přece jen je to imobilizer a kdyby to uměl každej? Wink
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fagi



Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Sokolov

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 8:32 pm    Předmět: imobilizer (kod) Citovat

tak sem zase tu.Dneska jsem to zkusil a zase to funguje. Vypadá to na špatnej dotyk někde v kabelu. Pro sychr jsem si změnil kod.Joo a díky za rady.Fagi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 6:42 am    Předmět: Citovat

kdyz uz sme u toho kodu,tak mam xantii z r.v.96 a mwm imobilizer ktery ma gumova kulata tlacitka a ma jen tlacitka ok a no misto c a d/n.Setkal jste se stim nekdo?jde u tohoto typu zmenit kod imob.stejne jako u ostatnich?bojim se,aby mne to pri zmene kodu neudelalo to co fagimu.Jo,a je to orig.imo citroen,protoze ma v dolnim rohu napis citroen,a logo citroen.Jo,a este bych chtel vedet,k cemu jsou ty ovalne diry,co jsou pod imobilizerem.Myslim ze je to na fince,ale treby je to jenom odvetravaniDikes
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fagi



Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Sokolov

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 5:08 pm    Předmět: imobilizer (kod) Citovat

Zdarec JIRaY.Já taky na tom kodovači nemam D/N. mám tam C a S. Ale mělo bi ti to fungovat. Mě to nefungovalo protože sem měl někde po trase špatnej dotek.Zahejbal a zatahal jsem za drátky a už to zase maká. Doufam jenom že seto zase za chvíly nepo..... Budu to muset nechat přeměřit.Fagi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 12:00 pm    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
kdyz uz sme u toho kodu,tak mam xantii z r.v.96 a mwm imobilizer ktery ma gumova kulata tlacitka a ma jen tlacitka ok a no misto c a d/n.Setkal jste se stim nekdo?jde u tohoto typu zmenit kod imob.stejne jako u ostatnich?bojim se,aby mne to pri zmene kodu neudelalo to co fagimu.Jo,a je to orig.imo citroen,protoze ma v dolnim rohu napis citroen,a logo citroen.Jo,a este bych chtel vedet,k cemu jsou ty ovalne diry,co jsou pod imobilizerem.Myslim ze je to na fince,ale treby je to jenom odvetravaniDikes

Koukni do sekce "jen pro členy", tam je popis nastavení a změny kódu. Platí i pro imob. s "C" a "S".
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)