Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lituju toho že jsem si ji koupil francouskej pekac-prodano
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:33 am    Předmět: Citovat

ok2ucx napsal:
Asi se zanedbaná auta najdou, to je pak peklo, vzpomínáte na happyho a jeho nekonečné problémy?

viewtopic.php?t=468
viewtopic.php?t=518
viewtopic.php?t=571
viewtopic.php?t=659


Jo a teď už má asi pokoj. Když pak se najde dobrý léčitel, tak vše šlape jak má.
___________________________________
XA II 1,9SD na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:38 am    Předmět: Citovat

hm pokoj už asi má, páč řikal, že XA shodí ze skály..... Rolling Eyes
ale do zuboženýho stavu, se dá dostat každý auto, dyš se jen jezdí a neservisuje, je to i celkem brzo....
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:31 am    Předmět: Citovat

Pokoj má,protože se ho nejspíš vychcaně zbavil,myslím,že to zkoušel snad i tady,ale rozhodně jsme jeho inzeráty viděli,vše tam samo popřel.
Jinak citroeny jsou gut auta a xantie jsou vydařené zvláště,tj můj názor.Jezdím s ní šestým rokem a nikdy jsem nemusel na autě řešit pouze základní údržbu-brdzy,sem tam vyjímečně podvozkové díly jako čep či tyčky,výfuk,1x repas startéru za 1500 kč apod věci.Takže nevím co ještě více napsat,asi to nemá cenu.Stěžování si na francouze není na místě,hledat chybu je třeba u sebe,či u předešlého majitele.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Václav



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 1:50 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmě běžná údržba = maximální spokojenost. Hele Antoníne Fialo ty lajdo Laughing udělej si na nás čas a přijeď na sraz do Jestřebí s C6 a víme co nás čeká. Nebo ti to alespoò ve vnitř trochu zašpiníme Wink Václav
_________________
X. II. 1999 Break Exclusiv 2.0 HDi 97kW, Hydractive II, Komforty od I.F.H.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Antonín Fiala



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 3:54 pm    Předmět: Citovat

Václav napsal:
Samozřejmě běžná údržba = maximální spokojenost. Hele Antoníne Fialo ty lajdo Laughing udělej si na nás čas a přijeď na sraz do Jestřebí s C6 a víme co nás čeká. Nebo ti to alespoò ve vnitř trochu zašpiníme Wink Václav
Na nějaký sraz se chystám už několik let,bohužel pracovní povinnosti mi hatí veškeré plány.A zvláště dnes,kdy je konkurence v dopravě veliká,ceny sražené na minimum a člověka tlačí leasing.Se čtyřmi kamiony se člověk musí otáčet,aby přežil.No,snad bych alespon na jeden den mohl dojet provětrat Jeepa a syn Xantii. Laughing
_________________
Tony Xantia 3.0i v6,24V,Citroen C6 3,0,Jeep Cherokee 2,5TD a nově Jeep Grand Cherokee 5,7 v8,Hemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

Antonín Fiala napsal:
No,snad bych alespon na jeden den mohl dojet provětrat Jeepa a syn Xantii. Laughing

Když my bychom raději viděli tu C6 Very Happy
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Antonín Fiala



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:27 pm    Předmět: Citovat

Mamut napsal:
Antonín Fiala napsal:
No,snad bych alespon na jeden den mohl dojet provětrat Jeepa a syn Xantii. Laughing

Když my bychom raději viděli tu C6 Very Happy
No,tak pojede manželka s C6,a ja s tím,co na mě zbyde,poslední dobou to tak bohužel je Rolling Eyes
_________________
Tony Xantia 3.0i v6,24V,Citroen C6 3,0,Jeep Cherokee 2,5TD a nově Jeep Grand Cherokee 5,7 v8,Hemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj chlapci ,tak jsem toto téma pozorně pročetl a došel jsem k názoru ,jelikož mám Xanti taky a není to moje první auto od firmi Citroen měl jsem i BX.Jsou to vynikající vozy a na svojí dobu řekl bych špičkové.Co se týče Xantie je to vůz velice suprový.I zde platí to jak se k ní chováš tak se ti odvděčí.U toho to vozu nejde jen lít benál a jezdit a potom brečet ,že se něco rozsypalo,ůdržba je velice nutná i když pro člověka né moc manuelně zručného dosti finančně nákladná ,ale i přesto pojetí je nenahraditelné.Z vlastní skušenosti to vím dost dobře .Do roku po koupi jsem do ní nalil tolik za kolik jsem jí koupil.Ale když jí propadneš a dáš jí svoje srdce určitě ti to vrátí.Všem Xantiákum a houpačkám zdar.Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.No,tak já mám zkušenosti takové,že do svého 1,9TD jsem se nehorázně vysypal,do HDi jsme nedali zas skoro nic,a máme jě obě ve výborném stavu(si myslím),takže záleží na péči,co to auto dostávalo od předchozích majitelů.

BX mám teďka víceméně jako hračku,a zas lítaj peníze do kanálu,bohužel,ty citroeny jsou poruchový,ale spíš jsou strašně náchylný na zanedbanou péči od předchozího majitele,byl jsem na tom s Happym skoro stejně,ale já jsem vydržel,a nkonec mi dobře slouží.

Internetiku,za 8 jí neprodávej,a pokud bys jí za 8 prodával,tak se mi prosím ozvi,páč by se mi líbily tvý liáky,a Neznámý lesník nepotřebuje na tahání dřev xantii na hlínách
Very Happy
Jinak,Happy,občas se s ním bavím ,xantii po roce útrap výhodně prodal,neméně výhodně přesedlal na konkurenci,Tedy k Peugeotu 406 Break 2,0i16v v automatu,s tím nějakou dobu pojezdil(mimochodem naprosto bez závad),a nyní ho prodal z důvodů velké spotřeby.Taky se mu podařilo v dnešním svrabu dostat za něj mimořádně dobrou cenu,takže je teď nakonec Happy Very Happy
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dude



Založen: 10.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

Xantii jsem koupil v červnu, na podzim do ní dal plyn, tak počítám, že by mně měla tech 5 let vydržet.
Ani se moc neodvažuju myslet, za kolik to pak prodám, jestli vůbec. Takže pokud se nebude moc s*át, tak si ji možná nechám i dýl, protože prodejní cena už pak moc klesat nebude.
O moc větší auto už stejně nekoupim, klimu a servo to má, jet by to mohlo teda líp, ale jezdim za 10l plynu takže nic jinýho v zásadě nepotřebuju.
_________________
Xantia Combi - Opera - 2.0 16V LPG, 7/99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:20 pm    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
takže je teď nakonec Happy Very Happy

a jezdí sockou, ju, no to mi po..... Laughing
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lajda



Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 130
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 6:47 am    Předmět: Citovat

Václav napsal:
Samozřejmě běžná údržba = maximální spokojenost. Hele Antoníne Fialo ty lajdo Laughing udělej si na nás čas a přijeď na sraz do Jestřebí s C6 a víme co nás čeká. Nebo ti to alespoò ve vnitř trochu zašpiníme Wink Václav


Taky uvažuji o srazíku v Jestřábí. Chtěl jsem jet minulý rok, ale nevyšlo mi to. Doufám, že letos to bude lepší a vše výjde.
________________________________________
XA II 1,9SD na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:32 am    Předmět: Citovat

Buchta napsal:
JiRaY napsal:
takže je teď nakonec Happy Very Happy

a jezdí sockou, ju, no to mi po..... Laughing


Ne ne,jezdím manželčiným twingem,a je spokojený. Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drazanl



Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:42 am    Předmět: Re: Lituju toho že jsem si ji koupil francouskej pekac Citovat

internetik napsal:
Evil or Very Mad tak tyhle sasraný xantie se dobře kupujou ale když to někdo chce prodat tak to nikdo nekoupi!!!!!!!!!! lituju toho že jsem si ji koupil francouskej pekac


Já bych Xantii taky neprodal Surprised)) ...možná by jí nikdo nekoupil.. to nevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

.....také jsem ji koupil před rokem a půl za 130 a teď nemá cenu ani poloviční, ale mám ji rád Very Happy
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)