Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výměna filtru paliva HDI

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Medvěd



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Železný Brod

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 6:43 am    Předmět: Výměna filtru paliva HDI Citovat

Nazdar Kolegové
O víkendu jsem se pokoušel vyměnit filtr paliva va své Xa HDI. Předpoklá dám, že je zepředu na motoru v té černé plastové nádobce, ale tu se mi nepovedlo rozebrat. Nechtěl jsem do toho jít moc silou, aby mi něco neprasklo. Jestli existuje nějaká finta tak za ni budu vděčnej. Dík Medvěd
_________________
Nejdřív: BX 1,6
Potom: Xantia 2,0
Nyní: Xantia 2,0 HDI Exklusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kenědz_st



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 12:00 pm    Předmět: Citovat

Zdar
Do jedné ruky klíč,nahoře je taková matice,no a druhou rokou zaber.Stačí jen pootočit.Nedoporučoval bych Ti povolovat ten vypouštěcí šroub,je tam spec. gumička a mě tam začala téct nafta.raději ten humus vysuš a vytři hadrem.A filtr jen origo Bosch.
Mnoho štěstí
Kenědz_st
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medvěd



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Železný Brod

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 12:46 pm    Předmět: Citovat

Dík moc. Tak nějak jsem si to myslel, ale odradila mě ta síla kterou to drží. Bál jsem se aby to nemělo nějakou pojistku. Teď aspoò vím, že když to nepůjde silou tak to půjde větší silou.
_________________
Nejdřív: BX 1,6
Potom: Xantia 2,0
Nyní: Xantia 2,0 HDI Exklusive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Me to neslo taky povolit.Tak jsem vzal klic na matici,jak pisou vys a s citem se mi to povedlo povolit.Drzelo to ale fest!! Mad Ten odkalovaci sroub klidne muzes povolit a tim vycistit a proplachnout...Sice je tam specialni gumicka,ale ja ji ted vymenil za normlani tesnici o krouzek se stejnym prumerem.Tesni to perfektne.Ta gumicka byla celkem rozezrana a i uz popraskana a me tudy pri nastartovanem motoru zacala kapat nafta.
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Petr 78



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Zkoušel jsem teď ten filtr povolit a točí se mi to plastové víčko i ten kovový kroužek pod ním. To je správně nebo mám povolit jenom ten plast s těmi zářezy.
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)