Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výměna žárovky v přední mlhovce

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Falář



Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 51
Bydliště: Doubrava

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 2:49 am    Předmět: Výměna žárovky v přední mlhovce Citovat

Mohl by mi někdo prosím poradit, jak u XII r.v. 1999 vyměnit žárovku v přední mlhovce. V manuálu mám odkaz na návštěvu značkového servisu... . Díky za případnou radu.
Jinak chválím fajn web u tak fajn auta, jako je Xantia. To jsou ale asi spojité nádoby.
XII 1,8i16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

Nerozumím poznámce o spojitých nádobách.

K mlhovce se dostaneš:
1. Otvorem po vyjmutí blinkru, který je jen nasunutý a proti vytažení pojištěný plastovou západkou, kterou stačí zmačknout např. plochým šroubovákem.
2. Vyjmout světlomet, který drží 3 torx šrouby.
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Falář



Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 51
Bydliště: Doubrava

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 11:03 am    Předmět: Citovat

Díky za info, jak se dostanu někam pod střechu nebo se oteplí, tak na to juknu. Nemaje garáž, nechávám chudáka Citrouše na povětří.
Spojité nádoby = pohodový auto, kterým jezdí asi vesměs pohodový lidi (to auto k tomu přímo vyzývá) a ty pohodový lidi jsou i na tomto fóru. Tohle auto mě v ježdění celkem hodně sklidnilo, i když umí jet i celkem svižně (1,8i16V 81 kW), tak to na silnici nehrotím a pluji si po měchách v pohodě vpřed. Jezdím ještě služební Fóbií 1,2HTP, s kterou je jízda pocitově úplně jiná. Nutí stále šlapat na plyn, točit motor, při jízdě po dálnici sledovat zrcátko a modlit se, aby mě při předjíždění někdo neproblik dálkáčema, nebo abych nezůstal viset v pravým za náklaďákem... . Jsem z toho nervózní a těším se do Xantie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Falář



Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 51
Bydliště: Doubrava

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 6:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem nevydržel a vlítl na to mráz nemráz venku před barákem a je hotovo. Je to tedy i po vyndání světla a blinkru drobet gynekologická práce (ruka dvakrát zlomená, pracující tak, kam přes tu ruku zase nevidím...), ale povedlo se! Ještě jednou díky za radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Petr Falář napsal:
Tak jsem nevydržel a vlítl na to mráz nemráz venku před barákem a je hotovo. Je to tedy i po vyndání světla a blinkru drobet gynekologická práce (ruka dvakrát zlomená, pracující tak, kam přes tu ruku zase nevidím...), ale povedlo se! Ještě jednou díky za radu.


No neboj, těch zlomenejch rukou si ještě užiješ, jestli u Xantie vydržíš Wink
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)