Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koupě xantie kombi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 12:50 pm    Předmět: Citovat

Jo tady ta sada je řešení a zvládne to každý,přesto já zůstanu u klasické rezervy,nikdy nevíš a zůstat stát kdekoliv dál od domu,natož někde v cizině skrz rozšmelcovanou pneu?Ne děkuji,jedno rezervní kolo dle mě do auta patří a já ho utáhnu,a vymýšlejí tam nahoře co chtějí.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra1



Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem byl u kamaráda automechanika a povídám mu o tom že bych koupil xantii 2,1TD.To byl masakr že s toho mám hlavu v pejru a půjdu si koupit VELOREX a impregnaci abych nepromok Laughing .Docela mě udivil že u 2,1 je lepší měnit chladič po 100tis. kilometrech z důvodu že chladič je hliníkový a ucpává se.Z toho důvodu se motor špatně chladí,málo to topí,je větší tlak v motoru a z toho důvodu praská hlava nebo se ohýbá.Pak že 2,1TD má 3ventili na válec a jak jsou ty ventili u sebe tak jsou mezi nima malé mezírky a tam to podfukuje a i praská.Já vím že dost záleží na tom jak se člověk k autu chová ale bohužel nebudu první majitel a to auto my to na původního majitele nevykecá jak s ním zacházel.Ještě jsem se dozvěděl že čerpadlo v 2,1TD nemusí být pokaždé Lukas ale že tam dávali i Bosch.Tak se vás chci zeptat milí Xantiáci jestli je vás hodně co se s těmito problémy setkali nebo je to opravdu jenom v těch lidech a ne autech .DÍK Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Antonín Fiala



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 6:35 pm    Předmět: Citovat

všechno je v lidech.Věř mi,já se vozím v Citroenech už 16 let.Sice jsem nikdy nekoupil nový,ale mírně jetý do max.2 let stáří a 50 tis.km.Také jsem nekupoval u nás,ve dvou případech to byly předváděčky,jednou od známého.Vždy max.spokojenost,i když provozní a servisní náklady u těchto vozidel jsou trochu vyšší.Ale za to povození to stojí.
_________________
Tony Xantia 3.0i v6,24V,Citroen C6 3,0,Jeep Cherokee 2,5TD a nově Jeep Grand Cherokee 5,7 v8,Hemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

A je nějakej sprej i na tohle??? Silničáři nadělali bordela na objížďce a toto se mi stalo před rokem. A teď když někdo bude bez rezervy tak je pěkně v pr...i Mr. Green



edit ok2ucx: upraven link na obrázek na http://roliva.sweb.cz/diravgume.jpg
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

Ondra1 napsal:
Tak jsem byl u kamaráda automechanika a povídám mu o tom že bych koupil xantii 2,1TD.To byl masakr že s toho mám hlavu v pejru a půjdu si koupit VELOREX a impregnaci abych nepromok Laughing .Docela mě udivil že u 2,1 je lepší měnit chladič po 100tis. kilometrech z důvodu že chladič je hliníkový a ucpává se.Z toho důvodu se motor špatně chladí,málo to topí,je větší tlak v motoru a z toho důvodu praská hlava nebo se ohýbá.Pak že 2,1TD má 3ventili na válec a jak jsou ty ventili u sebe tak jsou mezi nima malé mezírky a tam to podfukuje a i praská.Já vím že dost záleží na tom jak se člověk k autu chová ale bohužel nebudu první majitel a to auto my to na původního majitele nevykecá jak s ním zacházel.Ještě jsem se dozvěděl že čerpadlo v 2,1TD nemusí být pokaždé Lukas ale že tam dávali i Bosch.Tak se vás chci zeptat milí Xantiáci jestli je vás hodně co se s těmito problémy setkali nebo je to opravdu jenom v těch lidech a ne autech .DÍK Shocked


No, pokud někdo tvrdí, že se ucpává hliníkový chladič a málo se to chladí a v zápětí ti řekne, že to kvůli tomu málo topí, tak si protiřečí, nemyslíš?
Na hlavu motoru ti nemám co říct... Někomu praskají, někomu nikdy...
V XA u 2,1TD je jen Lucas. Bosch se dával např. do XM s motorem 2,1TD.
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Antonín Fiala



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

Nemáš pravdu,ted zrovna máme na dílně Xantu s čerpadlem Bosch,loni jsme jich dělali víc,repase nám provádí autorizovaný servis Bosch u nás v Brně.
_________________
Tony Xantia 3.0i v6,24V,Citroen C6 3,0,Jeep Cherokee 2,5TD a nově Jeep Grand Cherokee 5,7 v8,Hemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra1



Založen: 22.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 1:45 am    Předmět: Citovat

Antonín Fiala napsal:
Nemáš pravdu,ted zrovna máme na dílně Xantu s čerpadlem Bosch,loni jsme jich dělali víc,repase nám provádí autorizovaný servis Bosch u nás v Brně.



Teď jsem ti nerozuměl v čem nemám pravdu čerpadlo Bosch ruzumím ale co s tím má společnýho Lukas nevím????? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 6:20 am    Předmět: Citovat

chlapi chladiče a radiatory se opravdu ucpavají Sad tento problém mají i renaulty Exclamation za všechno muže neznalost mechošu a majitelu,nalijou do sistému jinou nemrazku a ta vytváří s puvodní naplní takové želatinové hrudky Exclamation tet řeším C5 se stejným problemem.majitelce tam nalili spolupracovníci sudovou nemrazku se slovy kapaliny jsou mysitelné. Twisted Evil a má vymalováno Exclamation francouzké kapaliny se nemají rady s ostatními Shocked to je přičina 70% problému s chlazením a topením Exclamation
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 6:22 am    Předmět: Citovat

musíš tam nacpat ten spray a silikonem zatahnout Very Happy
roliva napsal:
A je nějakej sprej i na tohle??? Silničáři nadělali bordela na objížďce a toto se mi stalo před rokem. A teď když někdo bude bez rezervy tak je pěkně v pr...i Mr. Green



edit ok2ucx: upraven link na obrázek na http://roliva.sweb.cz/diravgume.jpg

_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 7:51 am    Předmět: Citovat

Antonín Fiala napsal:
Nemáš pravdu,ted zrovna máme na dílně Xantu s čerpadlem Bosch,loni jsme jich dělali víc,repase nám provádí autorizovaný servis Bosch u nás v Brně.

Hm, no ale rozhodně to takhle nevyjelo z fabriky, do Xa se na 2,1TD Bosche nedávali.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

Asi se pletou obyčejnou 1.9TD.
Ve 2.1 je montován Lucas Epic, elektronikou řízené čerpadlo.
Někdo čte jen poslední příspěvek a tak to dopadne.
A které novější auto nemá hliníkový chladič? Když každý dolije co má poruce, to je pak těžké.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 3:17 pm    Předmět: Citovat

ok2ucx: Díky za editaci, nějak s vkládáním obrázků teprve začínám a chyba se mi vloudila Embarassed
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 4:50 pm    Předmět: Citovat

roliva napsal:
ok2ucx: Díky za editaci, nějak s vkládáním obrázků teprve začínám a chyba se mi vloudila Embarassed


O.K. něma problema. Na swebu to teď celé přeorali a zatím jsem nenašel rychlý způsob, jak někam kliknout a do clipboardu vykopírovat linku na obrázek, ani pravým tlačítkem, ani nějakým odkazem, nic. Kdyby to někdo objevil, dejte vědět. Tohle OffTopic podtéma možná vytáhnu nahoru s názvem, jak vkládat obrázky...

P.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Antonín Fiala



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 7:10 pm    Předmět: Citovat

Josef 2. napsal:
Asi se pletou obyčejnou 1.9TD.
Ve 2.1 je montován Lucas Epic, elektronikou řízené čerpadlo.
Někdo čte jen poslední příspěvek a tak to dopadne.
A které novější auto nemá hliníkový chladič? Když každý dolije co má poruce, to je pak těžké.
Pánové,nejedná se o omyl,Xantia kombi,2,1 HDi,řídící jednotka a čerpadlo Bosch.Vozidlo vyrobené v r.2001,dovezené před rokem z Norska,kde majitel pracuje.Mimo jiné má vyhřívané čelní sklo a nezávislé vodní topení Eberpacher.
_________________
Tony Xantia 3.0i v6,24V,Citroen C6 3,0,Jeep Cherokee 2,5TD a nově Jeep Grand Cherokee 5,7 v8,Hemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Antonín Fiala napsal:
Pánové,nejedná se o omyl,Xantia kombi,2,1 HDi,řídící jednotka a čerpadlo Bosch.


Tak nevím co si o tom myslet 2,1 HDi Rolling Eyes
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)