Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

rosení skel a nový termostat
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Aspoò ,že to už máš vyriešené. Tak na nech kúri a húpe! Cool
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bartali



Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 12:02 pm    Předmět: Citovat

že já zas musím mít něco spešl, topení mám vyměněné fridex nesmrdí na to jsem citlivý nic pod sedačkama dýchací otvory jsem našel ale kam vedou ? nevím skla už sem několikrát umíval technickým benzínem zkouším různé polohy s klimou bez a furt ta ludra mlží i když sedím sám v autě no poteš pánbůh až budeme v autě sedět 4 nedávno jsem jel ve dvou a katastrofa levé a pravé okno zamlženo témeř furt přední po desíti minutách cca no odmlženo bylo přes něj vidět tak asi vezmu čistou hadru a setrřu ještě něco a pak konečně vidím tak nevím proč já mám EXOTA Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bear



Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Kopu a ostatní!
ten preparát co zastaví rosení skel /v.s prasklé topení-mikrodíra/n se jmenuje Fluxstop X od spol.Mafra,včera mě blbl net ale odpověděl jsem,ale asi Ti to nepřišlo Kopo!
mějte se fajn pa bear
_________________
X1TD 1.9 97 bear
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

Můžu potvrdit,že jsem ho s úspěchem použil-mizela mě voda,už jsem nevěděl kudy kam.Po nasypání do expanzky zatím OK.Najel jsem od té doby cca 10 000 km.Ještě je třeba dodat,že bych to nedělal,ale už jsem nevěděl kudy kam,nikdo opravdu nikdo nemohl přijít na to,kde je netěsnost.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: so únor 07, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

bartali napsal:
že já zas musím mít něco spešl, topení mám vyměněné fridex nesmrdí na to jsem citlivý nic pod sedačkama dýchací otvory jsem našel ale kam vedou ? nevím skla už sem několikrát umíval technickým benzínem zkouším různé polohy s klimou bez a furt ta ludra mlží i když sedím sám v autě no poteš pánbůh až budeme v autě sedět 4 nedávno jsem jel ve dvou a katastrofa levé a pravé okno zamlženo témeř furt přední po desíti minutách cca no odmlženo bylo přes něj vidět tak asi vezmu čistou hadru a setrřu ještě něco a pak konečně vidím tak nevím proč já mám EXOTA Very Happy
To je fakt zvláštne čo tu opisuješ. Myslím na to zahmlievanie v takej miere. A polohy vetraní ti fungujú? Možno ti nenatočí klapka prúd vzduchu tam kam má , môžeš ma vyskočené aj tiahlo už sa to tu rozoberalo. Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrej Dospel



Založen: 27.2.2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 7:47 pm    Předmět: Citovat

Rosenie okien je vzdy znamenie ze tecie radiator,vyborna praca musi ist von cela palubovka,mam to nedavno za sebou.Valeo radiator stoji 1000sk ale draha je ta robota.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)