Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nejlepší auto na světě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

O.T.-ty máš taky dopravu?
Tak to nejsi sám,starostí je až nad hlavu,a kontrola,to je peklo,závistiví sousedi je na nás taky posílají Rolling Eyes

Co máš všechno v provozu za auta?
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Antonín Fiala



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

No jo.Kdysi jem jezdil v Csad,po revoluci par roků v Rakousku,ted už 10 let podnikám(nebo se o to snažím).Mám dvě Scanie 124 L HPi,tandemové soupravy 120 cbm,jednoho "Srajlise" Lowdeck,dodávku a Jeepa s vozíkem.Mám stálou práci na východ,hlavně UA avcelku to vychází díky platbám cash.A ty kontroly?Dnes mě z nich málem j...o,ale už je to za mnou. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Tony Xantia 3.0i v6,24V,Citroen C6 3,0,Jeep Cherokee 2,5TD a nově Jeep Grand Cherokee 5,7 v8,Hemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

Nojo,my jezdime v praze,celou čr,máme scanii 124L 400,Actrose 1840LS,Daf 95.360 Ati,a mercedes 814-všechno staré,nic není mladší než rok 98,jen návěsy jsou mladší.

Jinak,o scanii se bavit nemusíme,to jsou držáky,asi i ty nové jsou bez poruch,ale spíš by mne zajímal tvůj názor na toho stralise-údržba,náklady,poruchovost.apod....
Pokud mi napíšeš odpověď na mail jirijancik@centrum.cz
tak to bude uplne super at tady nezasirame forum..Díky Very Happy
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Antonín Fiala



Založen: 24.2.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 16, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

Jirko,momentalně ještě něco mám,ale po 20.hod mě prozvon na 739 022 046,mám hafo volných minut,můžem pokecat.
_________________
Tony Xantia 3.0i v6,24V,Citroen C6 3,0,Jeep Cherokee 2,5TD a nově Jeep Grand Cherokee 5,7 v8,Hemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čapíno



Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

Mám X2 1.9SD SX a co nevidět bude výměna za 2.0HDi Exclusive, protože C5 první ani druhý generace se mi nelíbí, až teď ta nová je nádherná, ale nekradu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alan



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Krapkowice Polska

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 3:55 pm    Předmět: Re: Nejlepší auto na světě Citovat

Medvěd napsal:
Já se budu ze všech sil snažit, aby moje příští auto bylo to nejlepší auto na světě. Exclamation To znamená - Služební auto. Laughing


nejlepší auto na světě? servis a bílé citroen ... Berlingo:) ... nejrychlejší ekonomické ekologická ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Xantia Zender 1.8

Malowany dzbanku...ještě lepšíííííí jak od Helči!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Moje příští auto Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)