Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vrčení při akceleraci
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stepan



Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 135
Bydliště: ŠkodaBurg

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

Masterview napsal:
Jee, to mi dela taky. Je to presne jak rikate, jako kdyz prede kocka. me to dela na dvojku kolem 2000 ot a na trojku kolem 1800 ot. Taky mi to prijde jako nejakej ventil, ale dela to jenom za jizdy a pod plynem, tak to nemam jak vypozorovat, kdyz to stoji.


A nebude to náhodou hlučnou převodovkou? Mně to totiž dělá podobně a stejné zvuky se mi ozývali na samaře, která měla najeto 80 000km.
_________________
Lada 2103 - 1608 DOHC - 73,5 kW - Incredibile macchina
Lada SAMARA 1,3 LS - Zachránila mi život
Citroen XANTIA 1,9 TD - Zaoceánska LOÏ COMFORTI
Opravují a seřizují motory PSA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
crn



Založen: 23.12.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
mam podobny problem - kolem 2000 otacek zacina motor vic hucet (zvuk podobny motorove pile nebo startujicimu letadlu - jen ne tak hlasity Smile) Zni to podobne jako jizda po bile care, ktera oddeluje krajnici na dalnici. Pri nizsich i vyssich otackach je zvuk normalni, zacalo to delat najednou. Mate nejake tipy, co by to mohlo byt?
(X2 Break 1.8i 16V)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 12:18 pm    Předmět: vrčení Citovat

ahoj, mě vydává při akceleraci vrčivý zvuk čidlo teploty v kabině, je vedle hodin, ale ne pravidelně.
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gram_cz



Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 12:52 am    Předmět: Citovat

Tak mě to dělá něco podobnýho. Je to dost zřídka a projevuje se to tak, že začne odněkud vycházet tenhle divnej zvuk a po vyšlápnutí spojky hned přestane. Když pak zase spojku pustím, tak je tam zpátky. Po zrychlení to pak přestane úplně. Že by ta převodovka?
_________________
X2, sedan, 1.8i 16V, r.v. 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)