Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

novinka na zimu - textilní řetězy

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 4:27 pm    Předmět: novinka na zimu - textilní řetězy Citovat

zdravím, nedávno se mi dostal do ruky leták, kde kromě jiných věcí nabízeli i textilní návleky na pneu jako náhradu klasických řetězů. Něco málo jsem o tom našel i na netu, např. tady: http://maloobchod.ddpneu.cz/product/autosock-54-textilni-snehove-retezy-jednoduche-a-rychle.html
nějaký hodnocení toho se taky najde: http://auto.idnes.cz/test-snehovych-retezu-ocel-je-lepsi-nez-latka-fat-/pneu.asp?c=A081105_185630_pneu_fdv

je jasný, že prodejci i výrobci to budou chválit jako výbornou věc, potřebujou prodávat, v testech moc dobře nedopadli. Pomineme, jestli je to výrobek schválenej pro provoz na českých komunikacích, ale zajímá mě, jestli ty návleky už někdo zkoušel na svým autě a jak se mu osvědčili?

Luboš
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maniik



Založen: 21.10.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 7:00 pm    Předmět: Citovat

Já co jsem jednou rano koukal na AMR tak tam davali test tohle vs sněhový řetězi a jednoznacne tohle bylo ucinejsi dá se stim jet vyšsí ryhlostí tam to celkově docela vychvalovali tak nevim Rolling Eyes
_________________
XA II 1.8 16v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malda



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

No nevím,ja jsem se taky díval na srovnávací testy hadrák vs.řetěz a žádná hytparáda. Funkčnost ještě ano,ale trvanlivost žádná.Za ty prachy bych do toho nešel.Za 1900 stovek pořídíš už hodně dobré řetězy a při troše tréningu je nasazení obou otázkou tak 8 minut,ale je to jen můj názor.
_________________
XII 99 HDI 80kw Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

žádný hadr nemůže rvát jako řetěz.že to bude lepší,než nic-tak tomu věřím,ale kdo byl totálně zakopaný ve sněhu a bagroval tak,že od řetězů lítaly jiskry-tak si musí sám udělat obrázek o účinnosti.....
_________________
pneuservis,opravy a plnění klimatizací.739 079 629

X1 1,9td break-jedna z mála v plné palbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)