Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Malá prozbička:AIRBAG !!!

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin B.



Založen: 19.5.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 7:24 pm    Předmět: Malá prozbička:AIRBAG !!! Citovat

Zdravím všechny lidičky. Mám málou otázečku: Vyměòoval jsem žárovičky v přístrojovce a také přepínač blinkrů a než to zase všechno začnu kompletovat dohromady tak bych chtěl zkusit jestli to všechno funguje jak má, ale mám sundanej airbag a odpojenou baterii, můžu fumkčnost vyzkoušet bez zapojeného airbagu (baterii zapojím Laughing )??????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

Jo
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Martin B.



Založen: 19.5.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 5:19 am    Předmět: Citovat

Josef 2. napsal:
Jo
já vím, že to byla asi zbytečná otázka,ale někde jsem četl že ne, tak jsem chtěl mít jistotu. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

Od začatku co mam svoji xanti mi sviti kontrolka airbagu auto bylo bourane vymenil sem vystrelenou patronu v pasu u ridice. Nepomohlo to pote jsem ustřihal konektory pod sedačkou a peclive spoje propajel a zaizoloval kontrolka pořád svítí (nebliká) ve volantu i u airbagu spolujezdce je konektor zapojenej i pod volantem je spojenej nevíte jestli muže bejt v haji ta jednotka co je pod středovim panelem? + Dala by se použít jednotka z auta ktere melo 4 airbagy na prvni pohled vypada uplne stejne... Děkuji za případné rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

Kontrolka svítí,pokud u auta vybaveného vypínačem a-bagu vypneš a-bag spolujezdce,v případě poruchy bliká
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ms



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

Pokud doslo k aktivaci predpinace nebo airbagu, informace o teto udalosti se zapsala do ridici jednotky airbagu a tato pak i po vymene vsech komponent kolem sebe hlasi chybu blikanim. Resenim je koupe nove jednotky nebo "reaktivace pouzite" jednotky vymazem zapsanych dat.
mevi: kde jsi sehnal "patronu" predpinace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Patronu? -třeba u mně Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 9:50 am    Předmět: Citovat

Tenkrat jsem použil patronu z X1 1995 auto sice nemelo airbagy ale patrona vypada uplne stejne. Od te doby jsem to zkoušel i s patronou z X2 ktera vypada taky stejne jediny co jsem nezkoušel je vymenit ten xindl pod volantem takove to kolecko co do nej vedou draty i kradiu ale tak nak už to asi neřešim misto jednotky mam narvanej kus ustřihnute vizitky v prvnim obdelnikovim pinu diky tomu jsem rotepnul jazickovej kontakt a neotravuje me kontrolka. Někde jsem četl že airbagy po 10 letech se maj menit že už maj prošlou životnost tak jsem usoudil že jsou pro me zbytečne... Nevim možna to jeste nekdy zkusim ale ted na to nemam moc času bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)