Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozvánka na srazík

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ayen



Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 4:46 pm    Předmět: Pozvánka na srazík Citovat

Tímto zvu všechny příznivce našich ,,houpaček,, na přátelské posezení spojené se sportovní akcí a obědem.Jelikoš se jedná o kuželky, je potřeba, aby si každý účastník sebou vzal přezůvky.Kdo nebude mít, musí pouze v ponožkách!!! Sraz je 15.11. v 10.30h na parkovišti u Penny marketu v Přeštich u Plzně.Čeká se 15min.Prosím všechny zájemce,aby se přihlásili a zdělili počet osob kvůli zajištění míst v restauraci nejpozději do 11.11. na můj email - jamichprestice@seznam.cz , nebo kolem 20.00h denně na mob. 605 741 220. Jsou zváni všichni z blízka i z dáli. AYEN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 5:24 pm    Předmět: Citovat

Ještě lepší než přezůvky jsou ovšem tenisky se světlou a čistou podrážkou,přezůvky jsou pro dědu Wink Škoda,že jsem daleko,taky bych si s vámi rád zašoulel.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Venda-BX



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 54
Bydliště: Třebechovice Pod Orebem

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

sima napsal:
Ještě lepší než přezůvky jsou ovšem tenisky se světlou a čistou podrážkou,přezůvky jsou pro dědu Wink Škoda,že jsem daleko,taky bych si s vámi rád zašoulel.

Není problém kuželen je dost třeba tady u nás na Hradecku Cool
_________________
Xantia 1,8 rv.93 LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ayen



Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:13 pm    Předmět: Re: Pozvánka na srazík Citovat

ayen napsal:
Tímto zvu všechny příznivce našich ,,houpaček,, na přátelské posezení spojené se sportovní akcí a obědem.Jelikoš se jedná o kuželky, je potřeba, aby si každý účastník sebou vzal přezůvky.Kdo nebude mít, musí pouze v ponožkách!!! Sraz je 15.11. v 10.30h na parkovišti u Penny marketu v Přeštich u Plzně.Čeká se 15min.Prosím všechny zájemce,aby se přihlásili a zdělili počet osob kvůli zajištění míst v restauraci nejpozději do 11.11. na můj email - jamichprestice@seznam.cz , nebo kolem 20.00h denně na mob. 605 741 220. Jsou zváni všichni z blízka i z dáli. AYEN
OMLUVA: V Přešticích (překlep)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:39 pm    Předmět: Citovat

Venda-BX napsal:
sima napsal:
Ještě lepší než přezůvky jsou ovšem tenisky se světlou a čistou podrážkou,přezůvky jsou pro dědu Wink Škoda,že jsem daleko,taky bych si s vámi rád zašoulel.

Není problém kuželen je dost třeba tady u nás na Hradecku Cool

diš ho, Třebechovice, co sraz v HK někdy? a už delší dobu se chystám na betlem do třebechovic
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mironew



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: PÍSEK

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 9:01 am    Předmět: Citovat

Very Happy Ayčku idééém poznač si Miro Katka Samuelson už trénujem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
ayen



Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se zúčastnili na mnou pořádaný ,,Sportovní oběd,, v Přešticích. Doufám, že byli všichni alespoò trochu spokojeni.Díky - Ayen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 12:09 pm    Předmět: Oběd Citovat

Já teda spokojený i se svou polovičkou byl.
Zažil jsem zase něco jiného než na co jsem zvyklý a překvapilo mě jak jsem skvělej Laughing . No je teda pravda že jsem nevyhrál (sakra) ale u těchto akcí přeci nejde o to vyhrát ale hlavně se zúčastnit (to se jen uklidòuji Wink )
Takže bych chtěl poděkovat všem kteří se zúčastnili příprav a i těm kteří přijeli Wink

Díky díky díky díky Wink
_________________
Citroen XII 2.0 Hdi 80kW narozená 2001
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 11:04 pm    Předmět: Citovat

AAno,přidávám se s pochvalou,byl to bezva,určitě příště zas dorazím,alespoò jsem si zase něco nového vyzkoušel(hrál jsem poprvé),a i díky Mácovi jsme skončili na skvělém druhém místě Twisted Evil

Takže ayene,paráda,moc se to vyvedlo,a zase příště se sejdem Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 7:44 am    Předmět: Citovat

u mě ( nás ) taky v pořádku, sportovní zpestření je samo velký plus, zúčastnili jsme se... ( 5. místo bo kolikátý to bylo... ) No buchata by se tentokrát vyřádily, ale jak na potvoru nebyly......tak příště. Ayen má u mě pochvalu.
Ééé Jackale, kam až se s tou spotřebou chceš dostat? Laughing
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 8:54 am    Předmět: Re : oběd. Citovat

Milane hádej. Jasné že co nejníže ne ;o) Nebo alespoò méně než Xantiak. SurprisedD ale to bude teď velký problém. Jedna jízda s tebou a celoměsíční snažení je v háji . Twisted Evil
_________________
Citroen XII 2.0 Hdi 80kW narozená 2001
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lightDJ



Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 164
Bydliště: Plzeň (beer city)

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:27 am    Předmět: Re: Oběd Citovat

Jackal napsal:
Já teda spokojený i se svou polovičkou byl.
Zažil jsem zase něco jiného než na co jsem zvyklý a překvapilo mě jak jsem skvělej Laughing . No je teda pravda že jsem nevyhrál (sakra) ale u těchto akcí přeci nejde o to vyhrát ale hlavně se zúčastnit (to se jen uklidòuji Wink )
Takže bych chtěl poděkovat všem kteří se zúčastnili příprav a i těm kteří přijeli Wink

Díky díky díky díky Wink


jj,mas recht neni dulezity vyhrat ale pobavit se Twisted Evil jinak ja spokojenej taky byl ay,fakt super Exclamation jen si nasadil latku dost vysoko tak nevim co udelat priste Laughing
_________________
vrak,cervenej,polorozpadlej 1,8 8V r.96
http://www.v-lighting.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)