Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

oprava kufru

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
karlíček



Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá listopad 28, 2008 7:47 pm    Předmět: oprava kufru Citovat

Zdar zelenokrevníci
můj kluk má asi 2 měsíce papíry a včera na dvoře nacouval do stromu a hranu kufru mírně napraskl. Neřešil jste někdo čím to spravit-je to laminát, kouká z toho pár vláken, včera jsem byl u lakoša ale moc se mu do toho nechtělo...prý za někým nejdřív slepit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Qěcy



Založen: 27.7.2007
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 12:38 am    Předmět: Re: oprava kufru Citovat

karlíček napsal:
Zdar zelenokrevníci
můj kluk má asi 2 měsíce papíry a včera na dvoře nacouval do stromu a hranu kufru mírně napraskl. Neřešil jste někdo čím to spravit-je to laminát, kouká z toho pár vláken, včera jsem byl u lakoša ale moc se mu do toho nechtělo...prý za někým nejdřív slepit Rolling Eyes


Tak laminátovou kánoi jsem lepil i záplatoval. Ovšem záleží také na druhu laminátu (především druhu pojiva). Ne každou opravnou laminovací soupravou ten kufr slepíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavonel



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 10:05 pm    Předmět: Citovat

Zdarec
Když jsem Xantu kupoval, měla taky nakřuplej kufr. vzal jsem to dvousložkovým tmelem se skelnými vlákny. Pak se hodí ještě jemný tmel na doladění (ten s vlákny nechává bublinky), pak stříknout plnič, a smirkem 600 pod vodu zbrousit. Dělal jsem to asi před 1/2 rokem a co se týče karosáský práce je to dodnes OK, nikde žádná prasklina.
_________________
X1 1,9TD Berline '96 Hydra a Šmidra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlíček



Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 8:44 am    Předmět: Citovat

pavonel napsal:
Zdarec
Když jsem Xantu kupoval, měla taky nakřuplej kufr. vzal jsem to dvousložkovým tmelem se skelnými vlákny. Pak se hodí ještě jemný tmel na doladění (ten s vlákny nechává bublinky), pak stříknout plnič, a smirkem 600 pod vodu zbrousit. Dělal jsem to asi před 1/2 rokem a co se týče karosáský práce je to dodnes OK, nikde žádná prasklina.


díky za radu, bylo mi jasný, ze se tojakoby musí nejdříve slepi-zpevnit a pak postupovat jako při normální karosařině. Můj problém je ten. ze prasklina je přímo na hřbetu-hraně a její jedna vlasová část směřuje k oknu a navíc je jakoby přizvedlaá do tvaru písmene A. Budu tedy must nejdřív brousit do roviny apak teprve tmelit, ale asi na několikrát. Zatí díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavonel



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 12:03 pm    Předmět: Citovat

No, jde asi o to, jestli to máš prasklý na skrz. Já tam měl díru a pak kousek taky vlasovou trhlinu, ale byla jen povrchová. V trhlině jsem udělal prohlubeò a tu jsem zatmelil. Nic jinýho s tim asi nejde. Pokud je ten tmel s vlákny v dostatečný vrstvě, měl by to i umět slepit. Drží v díře jako zvíře Very Happy .
_________________
X1 1,9TD Berline '96 Hydra a Šmidra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlíček



Založen: 29.7.2007
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

ahoj, naštěstí to není naskrz, dal bych sem foto, ale na tom, vzhledem k rozlišení foáku, to není moc zřetelné, zatím díkes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)