Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ovládání audia na volantu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NorMack



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:01 pm    Předmět: ovládání audia na volantu Citovat

Zdravím všechny a žádám o pomoc.

Mám ve své xantii ovládání rádía Clarion 4035RDS na volantu a po zmáčknutí tlačítka na volantu pro naladění další uložené pozice se mi tato udrží naladěna cca 7 vteřin(přičemž bliká na displeji číslo stanice) a pak přejde na další stanici atd.. Vyčetl jsem z manuálu k rádiu, že tato funkce se dá zapnout/vypnout tuším tlačítkem EXP. Ale to zřejmě neplatí pro ovládání na volantu. Poraďte co dělám blbě...

P.S. při prepínání na rádiu se to chová normálně, naladěnou stanici si drží.
_________________
Xantia 2.0 HDI 80kW Exclusive Silver ship
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

Myslím že mě to dělalo to samé. Øešil jsem to tak že jsem vždy zmáčkl tlačítko pro opačný směr a stanice zůstala.
Už si to ale nepamatuji přesně neb již přes rok mám jíné rádio.
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavonel



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 2:33 pm    Předmět: Re: ovládání audia na volantu Citovat

NorMack napsal:
Zdravím všechny a žádám o pomoc.

Mám ve své xantii ovládání rádía Clarion 4035RDS na volantu a po zmáčknutí tlačítka na volantu pro naladění další uložené pozice se mi tato udrží naladěna cca 7 vteřin(přičemž bliká na displeji číslo stanice) a pak přejde na další stanici atd.. Vyčetl jsem z manuálu k rádiu, že tato funkce se dá zapnout/vypnout tuším tlačítkem EXP. Ale to zřejmě neplatí pro ovládání na volantu. Poraďte co dělám blbě...

P.S. při prepínání na rádiu se to chová normálně, naladěnou stanici si drží.


Já bych řek, že neděláš blbě nic. Myslim, že se to takhle chovat má. Když to do těch 7 vteřin zmáčknu znova, zůstane tam ta stanice naladěná. Prostě to dává na výběr naladěný stanice, dokud si nevybereš.
_________________
X1 1,9TD Berline '96 Hydra a Šmidra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NorMack



Založen: 30.9.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 11:00 am    Předmět: Citovat

Jo jo...už jsem na to taky přišel.... ale osobně bych se téhle funkce vážně rád vzdal.... budu mít tlačítka promačkaná za pár měsíců.... jsem v tomhle docela úchyl a na ovládání na volantu jsem závislý
_________________
Xantia 2.0 HDI 80kW Exclusive Silver ship
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)