Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Proplach motoru

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 10:20 am    Předmět: Proplach motoru Citovat

Máte někdo zkušenosti s přípravky na proplach motoru. Čeká mě výměna oleje a narazil jsem na přísadu do oleje, která by měla rozpustit nečistoty a olejové zbytky Question Abych si nepomohl do hrobu sakra Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 10:52 am    Předmět: Re: Proplach motoru Citovat

hami napsal:
Abych si nepomohl do hrobu sakra Cool

Ja jsem kdysi dostal nejakou tuhle zazracnou tekutinu a aplikoval ji na Fiatu, zachranilo mne asi to, ze fiaty maji tlakomery oleje a ten zacal i pri plnem plynu ukazovat tak 1-1.5, pri volnobehu 0. (std. je to 4.5 volnobeh 1.5) Vumenil jsem tedy cidlo, stav setrvaly. Schodil jsem vanu a ta byla plna kusu karbonu a karbonove kase, sitko melo diru kterou salo olej pouhych 1*1cm. Provedl jsem vykydani, nalil cisty olej a hotovo. Jediny kladny efekt, ktery se dostavil bylo to, ze motor mel driv problemy projit pres emise pro sice dobre hodnoty, ale s velkym rozptylem. Potom uz prochazel bez problemu.
Takze nerikam ano ani ne, jen popisuji true story, ktera mi malem pohrbila muj milovany Fiat o par let driv, nez to udelal vozralej blbecek se zhnilou Felicii.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
internetik



Založen: 10.3.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 12:32 pm    Předmět: Re: Proplach motoru Citovat

hami napsal:
Máte někdo zkušenosti s přípravky na proplach motoru. Čeká mě výměna oleje a narazil jsem na přísadu do oleje, která by měla rozpustit nečistoty a olejové zbytky Question Abych si nepomohl do hrobu sakra Cool


A jaký máš auto, hlavně jak starý?
_________________
X1 2.0i Hydro je to mrtvice protože pořád leží Smile (Potkan)
Na Comfortech
X1 1,6i dívčí autíčko, pry její mazlík
Nissan Patrol GR 2.8TD, 6 hrnců,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 3:02 pm    Předmět: Citovat

Ja nevim no,ale ja bych tam asi nic takove nedaval...Myslim,ze to je akorat na to,aby z lidi tahali penize.Ja verim normalnimu oleji a pravidelne vymene a normalni bezne udrzbe Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

Auto je rok 97. Jen mě zajímalo, kdo má nějakou zkušenost, ale nic tam radši přidávat nebudu. S mým štěstím bych chodil pěcha Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
internetik



Založen: 10.3.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

hami napsal:
Auto je rok 97. Jen mě zajímalo, kdo má nějakou zkušenost, ale nic tam radši přidávat nebudu. S mým štěstím bych chodil pěcha Laughing

No dostarších aut se to nedoporučuje, protože je tam dost usazených blbostí(karbon atd...) a ty po uvolnění se nerozpustí hned! Třeba až po tom co ucpou třeba kanálek mazání kliky na šále a auto se pomalu zadírá páč nemaže.Sad A pozor nemusí to být vždy pravda. Proplach se chlavně používá nebo by měl, když se mění olej jako z minerálu na syntetiku aby se to nesrazilo. Jinak to pěkně vyčistí motor ze vnitř Very Happy
_________________
X1 2.0i Hydro je to mrtvice protože pořád leží Smile (Potkan)
Na Comfortech
X1 1,6i dívčí autíčko, pry její mazlík
Nissan Patrol GR 2.8TD, 6 hrnců,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 9:09 am    Předmět: Citovat

Nakonec jsem jen vyměnil olej a radši neexperimentoval Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)