Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

problém v budíkách

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 12:08 pm    Předmět: problém v budíkách Citovat

Jsem Bxkák, už léta, mám je našláplý, ale teď jsem narazil. Kamarádka dala na moje slova a pořídila si citroena, ale xantošku combi a teď nevím jestli 1.8,1.9 nebo 2 v turbonaftě. Měla ten spásný nápad, koupit ji v slavných AAAauto Praha, čili u podvodníků. Je mi jasné že ti hovadi tomu umazali kilometry a něco dojebli. Xantošce totiz nesvítí palubovka a tachometr s otáčkoměrem nechodí. Po ujetí cca 150 Km v kuse to naskočilo, ale jen se vypnul motor na pumpě, tak to zase přestalo fungovat. Podle toho co jsem načetl zde ve fóru, mohlo by se jednat o studený spoj na spodní straně budíků, ale nemám stoprocentni jistotu, tak se chci optat: setkali jste se s tímto jevem už někdo a jak jste to řešili. Díkes, ČERT_z_Bx Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 9:05 pm    Předmět: Citovat

Zdar čerte.
Xantoška v naftě je buď 1,9 TurboD,a nebo 2,1TurboD,nebo HDi.

Jinak,ta palubovka,je mi to divné s tím osvitem,typuji na problém v reostatu podsvícení palubky,takové kolečko pod volantem na sloupku řízení,,mívá špatný kontakt,nebo může být napálená pojistka.

Studeòák samozřejmě nelze vyloučit,ale je mi divný výpadek všech budíků najednou. Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 11:25 pm    Předmět: Citovat

to je to divné, palivoměr a teplóměr fungují stále v normálu, podezírám buďto plusové napájení těchto budíku nebo kostřidrát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pavonel



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší bude tu palubovku vyndat ven. Bude tam určitě i elektricky hnanej tacho. Jsou tam tuším 4 konektory, kterýma jsou budíky a podsvícení připojený. V těch konektorech by mohl být problém. Pokud v tom nějakej šikula z áček hrabal, moh ty konektory špatně zapojit. Pokud by to byly ty studeòáky spíš by nešel třeba jen jeden přístroj. Určitě bych překontroloval nejdřív ty konektory, jestli to takhle padá všechno najednou.
_________________
X1 1,9TD Berline '96 Hydra a Šmidra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

pavonel napsal:
Nejlepší bude tu palubovku vyndat ven. Bude tam určitě i elektricky hnanej tacho. Jsou tam tuším 4 konektory, kterýma jsou budíky a podsvícení připojený. V těch konektorech by mohl být problém. Pokud v tom nějakej šikula z áček hrabal, moh ty konektory špatně zapojit. Pokud by to byly ty studeòáky spíš by nešel třeba jen jeden přístroj. Určitě bych překontroloval nejdřív ty konektory, jestli to takhle padá všechno najednou.


Možná blbý dotaz... proč to nevyreklamujete místo šourání do toho?
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

zdar Čerte!
Přeju ti super zábavu při rozebírání budíků. Very Happy Já jsem uměl u BX budíky vyndat a nandat za cca 30 min, poprve u Xanty snad dvě hodiny, to mi ještě radil MíraCB po telefonu. Rolling Eyes Ale zkus se podívat, zda všechny konektory jsou na svém místě a v pořádku. Má to trochu jiný patent, než BX. Rychloměr bude asi elektronický.
Pokud se ti to nepovede, dojel bych to těm kokotům do áček omlátit o ty jejich blbý lebky.
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Problém je v reklamacích holdingu AAA auto Praha a Janička se nám do Xantošky zamilovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

ČERT_z_Bx napsal:
Problém je v reklamacích holdingu AAA auto Praha a Janička se nám do Xantošky zamilovala.

není to nejhorší rozdělat ty budíky, poprvé to vypadá strašně, ale když to děláš po druhé, ta kto je za 3 minutky venku
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)