Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kontrolky po sepnutí klíčku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkafra



Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 52
Bydliště: Česká Kamenice

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:20 am    Předmět: Kontrolky po sepnutí klíčku Citovat

Zdravím a konstatuji: .... a je to tady! Confused
Včera jsem si převzal svou novou Xanu. Když jsem si jí vybíral v Německu nesecvaklo mi zkontrolovat kontrolky a teď jsem si všim, že při poloze klíčku "s kontrolkami" mi jich svítí nějak málo. Koukal jsem do manuálu (origo něm.) a tam je jich vyjmenováno dost (v poloze klíčku M), ale s tím, že je to podle verze. Já mám X2 1.8i 16V Millesime a nevím, který teda svítit mají. I když určitě "chybí" kontrolky pro airbagy (přední i boční), ale ty ostatní (třeba hladina oleje, diagnostika motoru) nevím, jestli v této výbavě jsou. Dá se to nějak určit? Demont přístrojovky považuji za krajní řešení...
A ještě jedna otázka: hladina LHM - klobouček je nad ryskami, chápu to tedy tak, že je jí tam víc - vadí to něčemu? I když je to teda kupovaný přímo u Citroenů, tak předpokládám, že ne...
Díky moc
Jirka
_________________
Xana 2 Break - 1.8i 16V, XII/99, světlemodrá krasavice a taky můj první Citroen Surprised)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raww



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:56 am    Předmět: Re: Kontrolky po sepnutí klíčku Citovat

Kontrolka hladiny oleje (oranžová) svítí, pak zhasne. Pokud bliká je hladina nízká. Tahle kontrolka je (předpokládám) v každé verzi.
To kolik je LHM v systému se kontroluje v horní servisní poloze - pak musí být mezi ryskami. Pokud je pod, je to signalizováno červenou kontrolkou na palubovce.
_________________
X2 Break 2,1TD Exclusive, HA, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

zdravim
Ked je uz ta zmianka o kontrolkach: mohol by mi niekto prosim poslat odfotenu/naskenovanu farebnu stranu z manualu X2 kde je popis kontroliek (idealne z SK/CZ/ENG manualu). Na nete som nasiel len ciernobiele servisne z X1.
Prosim poslat na sgt@skalwifi.sk
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 3:04 pm    Předmět: Citovat

http://www.xantiaclub.cz/obrazky/schema/kontrolky.jpg A stačilo by ti tohle? Nemusíš chodit daleko Wink
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas



Založen: 1.2.2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Doksy u Kladna

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 10:20 pm    Předmět: Citovat

já mám tedy X I, ale v prvni poloze klicku sviti urcite baterka a v druhe(predstartovni sviti: STOP, vykricnik, červený olej, airbg, ABS, a to je tusim vse... po nastartovani vse zhasne (obcas zustane svitit ABS-odchazi dalsi cidlo nebo dle naklonu auta problikava zlutej olej...) Ale URCITE bych doporucoval sundat palubku a vsechny zarovky vymenit, ja takhle prisel po koupi na to, ze tam ani nebyli v paticich, aby zbytecne nevzbuzovali dojem "nefungujiciho" auta...
_________________

´97, Break 1.8i
dokonalej kombík v max. výbavě
jen s tou spotřebou bych radši jezdil s V6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)