Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

centrálne zamykanie

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:43 am    Předmět: centrálne zamykanie Citovat

Ahoj vo spolok! Mám taký problém s motorčekmi v centráli, vpredu idú úplne pomaly ako keby sa im nechcelo ani zamyka. No a vzadu na pravých dverách nejde motorček vôbec ,mám ich stále zamknuté, ale manuálne sa dajú odomyka. Veko nádrže tiež nezamyká ,tam som si radšej kúpil uzamykate¾ný zámok. Piate dvere sú úplne v pohode tie zamykajú rýchlo. Rátam,že sa budú musie meni motorčeky,alebo celá centrála len to nechcem moc rozobera. Teraz je auto tiché vo vnútri a mám obavy,že to začne vo vnútri vrzga keď sa to rozoberie myslím tapacír na dverách. Ak by vedel a chcel niekto poradi. VOPRED ÏAKUJEM! Mám X1 1.9TD combi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

Rozebrání dveří se asi nevyhneš. Zkusit proměřit, pravděpodobmě bude přelomený drát v průchodce do dveří.

MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 8:28 pm    Předmět: Citovat

To centrálne som ešte nepozeral. Zatia¾ okrem pravých zadných dvier, ostatné fungujú. Nechce sa mi do toho rozoberania dveí kým nemusím. Stále mám obavy ,že mi potom tam začnú vydáva všelijaké pazvuky myslím to čalúnenie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:08 pm    Předmět: Citovat

čalounění nezačne vydáva žádné pazvuky,neboj se toho,čalounění má sametky,kteryma doléhá ke dveřím,anasazuje se na plastové cvočky,nic z toho němůže vrzat Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Ja len vychádzam z môjho iného auta. Jedná sa o mazdu E2200. Na nej keď som niečo rozobral a zložil v tomto prípade tapacírung dverí už to nikdy nebolo ono. Ale to je úžitkový voz a má už nejaký ten rok navyše (16) ,na robotu mi zatia¾ stačí. Tak vravíš ,že u Xantie to nehrozí to som rád ,lebo to autom som si oblúbil a chcem ,aby bolo také tichučké ako doteraz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luban X1



Založen: 7.10.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha- Libeň

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

mám podobný problém. Po vykradení a následném odcizení jsem si Xantii našel sám a nejde mi centrál. Zjistil jsem, že závada nastala v zámku. Jsou tam 2 packy, které se ovládají táhly. Můžeš ho mít ohlé a proto ti špatně spíná nebo vůbec nereaguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 7:47 pm    Předmět: Citovat

No mne vôbec nereaguje zamykám a odomykám pravé zadné dvere manuálne pod¾a potreby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)