Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Topení.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavell



Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 3:39 pm    Předmět: Topení. Citovat

Ahoj. Mam menší problém s topením. Když je motor studený, tak topení začne topit celkem brzo a úměrně k nastavení teploty na středovém panelu, takže dobře. Ale jakmile se motr ohřeje, přestane topit skoro uplně. Musím to dát na maximum, pak topí. Kde je chyba Question dík.

Xantia I - 1,8i, s klima. r.v.96.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 6:20 pm    Předmět: Citovat

To kúrenie sa ti nastavuje pod¾a vnútorného snímača ,ktorý máš ved¾a hodín ,alebo ved¾a palubného počítača. Aj ten je na tom istom mieste ako hodiny. A ten snímač ak funguje nastavuje teplotu interiéru. Aj mne tak funguje ako si opisoval, po čase kúri menej ,ale po chvíli jak klesne teplota zas prikúri. Neviem teraz presne, ale je tu stránka kde je znázornená oprava tohto snímača. Skúsim ti to nájs.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

Prejdi si na na rubriku auto-elektro a tam máš podrobný popis aj s foto dokumentáciou. Oprava tepelného čidla klimatizácie tak sa to nejak ovolá... Možno tam budeš ma chybu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

No já myslím, že chybu v tom nemáš, tak to má fungovat. Po nastartování začne topit naplno, aby se co nejdřív vyhřál interiér a pak to samo zvolòuje až se nakonec zdá, že to fouká studené. To je normální jev pokud máš topení nastavené např. uprostřed na 22°C.
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

To co píše roliva mě štvalo v létě při zapnuté klimě.
Když máš nastaveno 22°C tak po nastartování začne topit jak o život a za chvíli začne působit klimatizace. (takže zima)
Od té doby mám klimu v létě nastavenou na max. a je pohoda. Wink

To je, ale jediný pohyb páčkou topení za celý rok. Laughing

To Pavell:
Mohl by být zavzdušněný chladicí systém. (vzduch se hromadí v nejvyšším místě = v topení) Někdy ten problém na chvíli zmizí nastavením topení na max. a vytočením motoru. Při dalším zastavení motoru je ale problém zpátky. Crying or Very sad
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavell



Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 5:15 pm    Předmět: Topení Citovat

O tom čidle vím a nedávno jsem ho čistil. Jen se mi nezdá, že když nastavím 26stupòů, že mi to auto vytopí na takovou teplotu. To bych si musel vzít teploměr Laughing Jsem si jist, že nevytopí, kolikrát je mi zima. Jak se to nechá odvzdušnit Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavell



Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 7:21 am    Předmět: Citovat

Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)