Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

padání zadku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fagi



Založen: 18.4.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Sokolov

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 7:07 pm    Předmět: padání zadku Citovat

Zdravim všechny přítomný.Jsem tu novej a mám problémy s mím autíškem. Mám Xantii 1.8i 16v 1996. padá mi zadek za jízdy. Bylo mi doporučeno to dát k někomu kdo tomu rozumí.Jsem ze Sokolova a tady unás snad neni servis (mimo citroenu ) kde by mi to udělali. Nikdo s tim nechce nic mít. Jedná se o doplnění koulí atd. Můžete mi někdo poradit jak to nejlíp vyřešit ( za rozumnou cenu ) a nejblišší servis? Děkuju uctivě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 10:16 pm    Předmět: Citovat

Popis jak presne ti pada ten zadek pri jizde??Pricem nebo tak.... Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)