Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Umistneni CD changeru

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 8:07 am    Předmět: Umistneni CD changeru Citovat

Naskytla se mi moznost koupit k memu radiu JVC za rozumny peniz changer na 12CD. Ve Fiatu jsem ho mel pod sedackou, byla tam rovna podlaha. U xantuse jsem zkoumal prostor pod sedackou spolujezdce a mam obavy, ze ho tam nedostanu. Do kufru se mi moc davat nechce, nerad bych ubiral misto a pak hlavne vozim ruzne harampadi a to by ho v prvni zatacce rozdrtilo. Muzete popsat jak to kdo mate vyresene? Prakticky mi nevadi i velmi spatny pristup k magazinu, protoze nepredpokladam nejak castou vymenu CD.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

Já mám 10diskovej changer Blaupunkt a mám ho pod sedačkou spolujezdce a je tam celkem volnej.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hami



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Já ho mám v kufru na pravé straně a žádný problém, někde v galerii to někdo i nafotil. Jinak taktéž blaupunkt Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 8:25 am    Předmět: Citovat

Mamut napsal:
Já mám 10diskovej changer Blaupunkt a mám ho pod sedačkou spolujezdce a je tam celkem volnej.


Diky, to jsem potreboval slyset....
To JVC je sice oproti Blaupunktu cca o 1.5cm vyssi, udelam projistotu maketu z polystyrenu, ale snad tam pujde. Jak ho tam mas pridelanej??? Kudy a jak jsi protahl kabel. Ja uvazuju o protazeni tunelem, ale nevim, jak ho sikovne prostrcit pod sedacku. Nebo mam jet radeji pod pylovym filtrem a pak podel prahu pod kobercem??
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

Mám origoš kabeláž, která končí pod tím sedadlem, takže moc nevím, kudy jde, jen sem jí musel trošku předělat z originálního konektoru na ten správnej Smile a přidělanej ho mám tak, že sem na spodek changeru nalepil dva pásky suchýho zipu a ono se to na koberci pěkně drží.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

Mamut napsal:
Mám origoš kabeláž, která končí pod tím sedadlem, takže moc nevím, kudy jde, jen sem jí musel trošku předělat z originálního konektoru na ten správnej Smile a přidělanej ho mám tak, že sem na spodek changeru nalepil dva pásky suchýho zipu a ono se to na koberci pěkně drží.

Uchyceni chci udelat stejne, magazinem dozadu, aby nevadilo zelezo soupani sedadla. S kabelem se host nejak poperu Very Happy
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)